Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bejönne, ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne, ha egy srác erre a zenére bunyózna nektek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ru2KA1sLaiQ


Ütné a falat, az üveget, a széket, az ajtót, a vakolatot, az ablakokat, a WC-kagylót, vagy épp a körülöttek lévő srácokat?


2023. jan. 4. 20:37
 1/8 anonim válasza:
94%
Ha ilyet csinálna valaki, akkor az nem bejönne, hanem kimenne, de nagyon gyorsan. Akár rendőri segítséggel.
2023. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig kedvem lenne most. Jó lenne.
2023. jan. 4. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Úristen, felmenni a háztetőre, ütni a mellkasom, farkasként ordítani a kék és vörös fények bűvöletében, a szirénák kakofón sodrásában, és foggal tépni le a belém fúrodó sokkolókat. És tudom, hogy senki nem állítana meg. Na mondjátok, hogy ez nem imponál nektek, lányok!
2023. jan. 4. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha trollkodsz, legalább úgy csináld, hogy hihető legyen.:)
2023. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Na látom törölték a kommentet. De ez a bárgyú kitaláció maradhat. Taps taps... 👎🤡
2023. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ugyan miért jönne be, ha egy srác két perc alatt szétverné az egész házat, aztán a háztetőn üvöltözne..?
2023. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Hát mert vadság és erő.
2023. jan. 8. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Nyilván nagyon örülnék neki, ha a lakás/ház, amit kemény munkából szerzett pénzből megvettem és berendeztem, 2 perc alatt megsemmisül.

Csak mert erő és vadság.

6. voltam.

2023. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!