Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egyértelmű a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyértelmű a lánynak, hogy ez randi lenne?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 1 hónapja beszélgetek egy lánnyal. Most kedden fogunk találkozni, mert csak most értünk rá. Eddig párszor úgy érzem már jeleztem neki, hogy bejön nekem, abszolút nem nyomulósan de szerintem ha nem hülye valaki, akkor leesik neki, vagyis hát lánynak akit barátnak tekintek biztos nem írnék ilyeneket. Amikor kérdeztem tőle, hogy találkozna e velem, azt írta szivesen, de én találkozóként hivatkoztam erre.

Szerintetek lejött neki, hogy több is lenne itt, minthogy csak látni szeretném?


2023. jan. 8. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne
2023. jan. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legyél csinos, első benyomások nagyon fontosak
2023. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!😁

Igen, nyílván megpróbálok mindent kihozni a külsőből, ez alap.

Hát remélem leesik neki, de talán főleg azért kételkedem benne, mert nem tudom, hogy én bejövök e neki

2023. jan. 8. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd tájékoztass, hogy sikerült:D
2023. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Outfitet mutatsz pm-ban?
2023. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
hany evesek vagytok?
2023. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a "tali" szót mindenki az érzelmei alapján definiálja. Ezt úgy értem, hogyha tetszel a csajnak, akkor randiként fogja értelmezni a meghívást, ha viszont nem annyira jössz be neki, akkor inkább csak baráti taliként értelmezi majd. Ráadásul erre te nem vagy ráhatással.:/

Ettől függetlenül remélem sikerrel jársz.:)

2023. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Árpi te vagy az???
2023. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!