Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Merjek ettől a lánytól randit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek ettől a lánytól randit kérni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, nagyon szép és kedves lány és elég régóta be jön. Csak olyan furán viselkedik, mielőtt le ül valahová mindig le fertőtleníti azt, a kezét is sokszor fertőtleníti. Szerintetek ez mi miatt van? Merjek vele beszélni? Meg el hívni vhova?

17/f



#furcsa #randikeres
2023. jan. 8. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy hasonló barátnőm, bár ő csak a kezét fertőtlenítgeti folyton. De egyébként meg rendes, vicces, szóval csak emiatt ne riadj vissza a lánytól, hívd el, aztán maximum rájössz hogy nem passzoltok. Nem veszíthetsz semmit a dologgal :)
2023. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak nagyon higénikus szeretne lenni, ami valahol érthető is, de túlzás folyamatosan fertőtelníteni mindent. Ettől függetlenül kérhetsz tőle.
2023. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Ki tudja milyen rigolyái vannak még? És ha tőled is ezt várná el? Elkezdené nálatok is ezt csinálni, mielőtt leül a székre?

hanyagold inkább, vannak normális lányok is.

2023. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, kezdj el beszélgetni vele, aztán majd ha úgy látod, tényleg érdekel, hívd el randira. Ne egyből ezzel indíts!

A hármas hülyeséget beszél. Lehet nagy szüksége van az odafigyelésre, szeretetre, és ez valami pótcselekvés, ami idővel elmúlik.

2023. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Miért akarsz randit kérni ? XDD Szerinted lesz belőle valami? Ugyan... akkor már rég adott volna jeleket, minden barátnője rólad beszélne, ha bejönnél neki, észrevennéd. Ha pedig nem jössz be neki az sosem fog változni.
2023. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, miért ne? Ez nem utal semmi komolyan szellemi gondra.
2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megtalaltuk a fertotlenitis baratnodet, vagy te irtad ki a masik kerdest is. Utobbi lenne a viccesebb :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

2023. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 én is azt hittem ő, láttam a kérdést és rá írtam,de valami ceglédi csaj
2023. jan. 8. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
sztem egy próbát megér, de figyelj rá, h fertőtlenítés után közvetlenül ne nyúljon hozzá, mert a makkot irritálhatja.
2023. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!