Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egy OCD-s lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy OCD-s lánnyal?

Figyelt kérdés
Kényszer beteg vagyok. A tüneteim közé tartozik hogy rendszeresen fertőtlenítem magam és a tárgyakat körülöttem (ezt nem várom el mástól), egy ideig sajnos nem lehetünk nálam mert a nővérem immun beteg. Nem tudok a betegségem miatt tömeg közlekedést használni.

2023. jan. 8. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Teljesen kizárt. Semmilyen mentális zavaros vagy beteg emberrel nem tartok semmilyen kapcsolatot.
2023. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Én meg depressziós vagyok, mellesleg most gyógyulok ki a testképzavarból. És nincs kedvem randizni már vagy 15. êve. Jövőre meg úgyis vége... De neked sok sikert.
2023. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
83%
Mivel én is az vagyok így nem lenne nagy meglepetés :D egyébként meg sokak annyira jól rejtik hogy észre sem venné a srác lehet, szóval... ez nem egy kizáró ok nem vagy közveszélyes.
2023. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt csak észre venné a srác, ha nekiáll fújkálni ferőtlenítővel mindent 😂
2023. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Ahelyett hogy gyakorira irtok kerdeseket, inkabb beszeljetek egymassal.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

2023. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2023. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Leonardo DiCaprio is kényszerbeteg és ettől még normális élete van, szóval ne aggódj. Ráadásul a tiéd még csak nem is durván fura.
2023. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Neharagudj, de ez. Mánia nagyon kiborítana. Ennek a családnak nem a legjobbak a genetikái ha mindenki beteg , de manapság tok jó magán orvosok vannak
2023. jan. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem kizáró ok.
2023. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 NTBS ***** válasza:
10%
Igen. Mindenkinek jár egy esély.
2023. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!