Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben melyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben melyik cselekedet az illetlenség?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet,hogy pár hónapja alakul egy fiúval.Ő már párszor megkérdezte,hogy leszek e a barátnője,de mindig azt válaszoltam,hogy várjunk még,alakuljon stb.Hisz még csak egyszer találkoztunk mert kb 2-3órára lakik innen.

Egyik haverja elmondta nekem,hogy a srác vett nekem kb 40 ezer FT értékben nyakláncot,szvl készüljek fel,meg hogy ez szerinte sem “ normális”.

Nem tudom mi a helyes..elfogadni vagy megmondani neki,hogy vigye vissza.

Még azt se tudom,hogy együtt akarok e vele lenni..

Én 19 éves vagyok,ő pedig 26



2023. jan. 14. 09:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg online ismerkedtetek meg. Mióta ismeritek egymást? Mennyire vagytok jó barátságban?

Amikor összejöttem a barátommal, akkor még egyszer nem találkoztunk, azután egy hónappal hoztuk össze az első személyes találkozónkat.

2023. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jól megvagyunk ,egymásba szerettünk.A tali is nagyon jól sikerült,nem soká jön a következő.

Egésznap beszélgetünk,kb 3 hónapja.

És igen online ismertuk meg egymást

2023. jan. 14. 10:12
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Tehát egymásba szerettetek, akkor érthető a nyaklánc. Jó, lehet egy 40 ezer forintos nyaklánc most még túlzás az ő részéről, de én különösebben kivetni való dolgot ebben nem látok.
2023. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

#2 Az a baj, hogy nehéz kiigazodni rajtad. Azt írod, hogy egymásba szerettetek, de mégsem tudod, hogy együtt akarsz-e lenni vele. Na meg nagyon jól elvagytok, de mégis több hónapja húzódik az egész. Ezek alapján azt mondanám, hogy még azelőtt dobd a srácot, hogy elhozhatná neked a nyakláncot. Szerintem az, hogy 3 hónap nem volt elég a döntéshez, ráadásul csak egy tali volt, plusz 2-3 órára lakik, pont elég jel ahhoz, hogy ezt nem kéne eröltetni.

Csak a nyakláncos dologra válaszolva... Én megmondanám neki, hogy ajándékkal nem lehet téged megvásárolni, ez max 5 év múlva lenne normális egy kerek szülinapon, vagy valami hasonló alkalomkor.

2023. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Persze,ugy allok a dologhoz,hogy több tali kell egy ilyen komoly dontes meghozatalahoz..
2023. jan. 14. 10:49
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül a srácot nem értem, hogy még nem vagytok "hivatalosan" együtt de már 40 ezres ajándékot akar venni. Valószínűleg ez nála egy túlbuzgóság csak, de én illedelmesen megmondanám neki, hogy szerintem egy ilyen ajándék most még korai.
2023. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom
2023. jan. 14. 11:20
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Túlzás. Ezek után azt fogja gondolni, hogy megvett, neked kötelező járni vele...
2023. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom :((
2023. jan. 14. 11:50
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha így gondolod utasítsd vissza. Vagy a nyakláncot vagy a srácot.
2023. jan. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!