Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy lány elhívott randira, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elhívott randira, de nem mentem el. Gáz? 19/f

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha megbeszélted vele, hogy ,,Ne haragudj, de nem tudok/nem szeretnék, mert…” akkor nem gáz.

Ha egyeztetve volt, hogy mikor és hol mit csináltok, te pedig nem mondtad le, akkor eléggé gáz. Gondolj bele, hogy ott várt rád szegény…

2023. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem tetszett a lány, akkor nem. Ha csak gyáva voltál, akkor viszont az.:/
2023. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem mentél el mert beszari vagy:)
2023. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha előre szóltál, akkor nem. Ha az volt megbeszélve, hogy mész, aztán mégsem, az gáz és nagy bunkó vagy.
2023. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha szóltál neki, hogy mégse, akkor nem gáz. Viszont utána fix, hogy nem fog elhívni, ha neked bejön, sőt lehet redflag lesz utána... xd
2023. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha a meghívást utasítottad vissza, abba semmi gáz nincs. Ha belementél, de nem jelentél meg a randin, az már eléggé nagy bunkóság.:/
2023. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Ha elfogadtad a meghívást, aztán mégsem mentél el. nem gáz, hanem nagyfokú bunkóság.

Ha egyedül vagy a tükör előtt, köpjed szemen, aki visszanéz rád.

2023. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, egy szót sem írtál arról (a válaszolók is említik), hogy ma, a mobilok világában, miért nem tudattad vele (vagy tudattad?), miért nem tudsz elmenni.

Ha időben, megindokolva nem mentél el, akkor nem gáz, de a kérdésed megfogalmazásából az tűnik ki, hogy megbeszéltétek a találkát, a lány alighanem elment, várt rád, Te pedig otthon vakartad a füleid unalmadban. Ez viszont nagy bunkóság. Ha út közben merült le éppen a mobilod és nem tudtad értesíteni, akkor megkérhettél volna valakit, hogy üzenni szeretnél valakinek, legyen szíves felhívni, hogy beszélhess vele. Utána megfizetted volna neki. Biztosan akadt volna valaki, aki kisegített volna.

2023. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja, nem igazatok van, rosszul lett kiírva a kérdés, mivel kb semmi infó sincs benne.

Na szóval, le lett mondva pár nappal előtte. Igazából először is csak azért fogadtam el, mert ismerős próbált meg összehozni vele, meg amúgy nem akartam megbántani a lányt. Úgy voltam vele hogy rossz úgy se fog kisülni belőle, aztán pár nappal a randi előtt átkapcsolt valami bennem és úgy voltam vele, hogy "hát ebből nem fog semmi jó kisülni" szóval írtam neki és lemondtam.

Így remélem már érthetőbb, a rossz megfogalmazásért és az infók hiányáért bocsi :D

2023. jan. 16. 10:59
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen formában nem gáz.
2023. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!