Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit reagáljak erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal, randizgattunk nagyon jól éreztem magam vele.

Most a legutolsó talinknál elcsattant egy csók.

Utána megírta hogy lehet lassabb tempóban kéne haladni.

(Ő csókolt meg)

Aztán nem keresett napokig..

Most pedig újra együtt van az exével. Nem lépett rajta túl


2023. jan. 17. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tiltani a francba es ha megis keres, kuldd el a vilag vegere
2023. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyját. Kihasznált.
2023. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csókig elvitte a dolgot, de inkább az exe mellett döntött. Én is tiltást ajándékoznék neki, ha nem akarok, hogy tovább szivasson.
2023. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás és keress valaki normálisabbat, aki nem csak szórakozik.
2023. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a tiltás mellett. Mekkora pócs.
2023. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Shora ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban jársz ha tiltod. Nem volt veled őszinte és mondhatni érzelmileg ki is használt. Jobb ha véded magad az ilyen embertől mert idővel újra megjelenik nálad ha a másik csajjal mégsem jönne össze... :/ Remélem az ilyen arca esik idővel.
2023. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Utána megírta hogy lehet lassabb tempóban kéne haladni." Szóval ez neki egyenlő azzal, hogy akkor inkább újra összejön a régi barátnőjével?!

Tiltsd le és ha megpróbál valahogy újra kapcsolatba lépni veled, akkor is ignoráld. Ő csak szórakozott veled, inkább keress valaki olyat, aki nem csak kihasznál, hanem aki tényleg komolyan is gondolja.

2023. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt beetetesnek hivjak, talonba rakott, mert tudja hogy igy o fog jarni a fejedben es barmikor elovehet es kihasznalhat.
2023. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Reménytelen a további kapcsolat.
2023. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cubina ***** válasza:

Szerintem úgy tervezte a srác, hogy túllép az exén és megpróbál valaki mással boldog lenni. Ez voltál te. Jól érezte magát veled, biztos hogy a csókot is komolyan gondolta, de a csók után rájött, hogy nem azt érzi veled, mint amit az exével, akkor jöhetett rá hogy még mindig őt szereti, ezért írta utána neked hogy lassítani kéne. Ebből nyilván rájöttél hogy visszavonulót fújt. A szívnek nem nagyon tud parancsolni az ember.

Szerintem örülhetsz ennek, mert azt is megcsinálhatta volna, hogy lefektet és utána lelép.


Ezt nőként mondom, mert engem le is fektettek 19 évesen, szűz voltam és nagyon szerelmes, (ő is annak tűnt) és később tudtam meg, hogy a srácnak jól titkolt barátnője van.

összetörte a szívemet és hiába telt el azóta 20 év, a mai napig kellemetlen érzés, hogy így kihasználtak és hogy ilyen hülye voltam.


Majd találsz egy olyan fiút, akinek te leszel a mindene, az ilyeneket pedig el kell engedni, szerencsére csak egy csók volt, az pedig feledhető. :)

Nem szomorkodunk olyan után, akinek nem kellünk.

2023. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!