Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok, ha a kiszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a kiszemeltnek sok fiú barátja van?

Figyelt kérdés

Egy hete intenzíven randizunk, és elkezdett feltűnni, hogy rengeteg sráccal lóg,pl. Ma megy egy házibuliba, ahol lesz 5 srác és 3 lány. Alapból, ha nem éreznék iránta semmit, akkor ez nekem nagyon kiábrándító lenne(nem egy hete randizunk, azóta intenzív). Így nagyon zavaró érzés, nem hinném, hogy történik bármi, de nem zárom ki. Nagyon sokat beszél más srácokról, ami eleinte nem zavart, de ha minden talin meg kell hallgatnom legalább egy olyat, hogy ki jött be neki, ki dobta ki, és kit dobott ki ő, az egy kicsit frusztrál. Ha csak az egyik jelenség lenne, nyugodt lennék, de így a kettő együtt nekem sok.

Azon gondolkodom lefriendzoneolom, mert a dinamikánk nagyon komoly, ritkán találkozom olyan emberrel, akivel ennyire könnyen megy a kommunikáció, mint vele.

Másik, hogy várok, kicsit vissza veszek a tempóból, formálom a kapcsolatunk tudatosan, beszéltetem sokat a társoságairól, hogy megismerjem ezt az oldalát, hogy hátha elkezdek megbízni benne.

Vagy nem teszek semmit, viselkedek, ahogy ösztönösen tenném, úgy is kiderül, ha valami nem jó.


2023. márc. 11. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2. Lehetőség jobb, próbáld megismerni, attól mert ő neki sok fiú haverja van attól még nem lesz egyből könnyűvérű.

Szerintem beszélgess vele sokat találkozzatok sokat és aztán úgyis kitisztul a kép, hogy milyen ember ő valójában.

2023. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha bármilyen másik lehetőség eszetekbe jut, nyitott vagyok rá, hogy meghallgassam. Köszi 1.
2023. márc. 11. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked már ez kiakasztó, hogy vannak fiú barátai, mi lesz később?

Nekem inkább egy olyan megoldási alternatíva ötlött fel, hogy kicsit fordulj magadba, hogy vajon mit is akarsz egy lánytól, mennyire őszinték a szándékaid, mennyire partneri az a kapcsolat, amit ki akarsz alakítani, vagy csak el akarod mondani, hogy van csajod, azaz birtokos jelzőt használsz, ami mögé a gondolataid is társulnak...

Ha ezeket most nem tisztázod le magaddal, még bele se kezdtetek, már halálra van ítélve ez a kapcsolat!

Te döntésed...

2023. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Veled randizik, a többivel meg nem, innentől felesleges ezen aggódni.

"Nagyon sokat beszél más srácokról" - Ez önmagában nem jó, de ha tényleg az a sztorik befejezése, hogy mindet kidobta, azzal valószínüleg azt akarja sugallni, hogy téged is rég kidobott volna, ha rossz lennél.

2023. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Sokat gondolkodtam ezen, hogy ez mennyire kizáró ok.

Régebbi kapcsolatomból kiindulva nem szeretem, ha srácok veszik körbe a lányt, akivel együtt vagyok. Igazad van amúgy, nem tartom jónak azt se, ha kapcsolat elején már ennyire stresszelek az egészen.

Amit akarok a lánytól: építhető kapcsolat, közös fejlődés az életben, feminin viselkedés, szex.

Szándékaim egyértelműek, fent említett elvárásaimhoz illő kapcsolat kiépítése.

Birtokolni nem akarom, saját döntése azzal az emberrel találkozni, akivel szeretne, viszont saját döntésem, hogy nekem mennyire felel meg ő. Ha csak az érdekelne, hogy legyen csajom, nem ezt az utat választanám, van egyszerűbb is.


#4 Igen velem randizik, ebbe nyugtató belegondolni. Hát olyan sztori is van, amiben őt dobták. Leginkább a kettő együtt, ami sok, mintha folyamat a faszikon járna a feje.

2023. márc. 11. 14:23
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 kiemelkedő, rá kellett, hogy jöjjek.


Túlgondolom az egészet, ami abból fakad, hogy nem vagyok sem magamban, sem a kapcsolatban biztos.

Nem a srácok jelenlétével van az igazi gond, ez jelenleg a fejemben létezik, és azért tűnik soknak, mert ettől visszhangzik az agyam.

2023. márc. 11. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
magyarul mégsem ő és most lesz a megfelelő
2023. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak vannak lánybarátai. Nem olyan sok, azok is baráti társaságból vannak. Kivsit sem zavar, kellenek mindenkinek a barátok, én megbízok benne, tudom hogy nem fog megcsalni vagy elhagyni egy lánybarátért. Amíg nem viselkedik "máshogy" egy lánnyal addig nincs baj. De a te esetedben, hogy már régebb óta barátok, nem kell aggódnod hidd el:) csak bízz benne:)
2023. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem már többen megírták: ne aggódj a többi barátja miatt, hisz csak veled randizik. Legyél vele boldog, mert téged szeret igazán.
2023. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!