Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Találkoztam a fiúval pár napja, és röviden annyi a story, hogy egy padon ültünk, és valahogy feljött az a téma, hogy ő engem még nem látott nevetni, és hol vagyok csikis. Kérdezi a combodon csikis vagy, mondom nem, elkezdi akkor a csípődnél/derekadnál, és már nyúlt oda mikor mondtam hogy ne, ne csináld stb de ő mondta hogy na de kérlek meg minden, eltoltam a kezét de megint oda akart nyúlni és többször kellett mondani hogy ne mire megértette de akkoris kicsit látszott rajta hogy bántotta a dolog/rosszul esett neki. Szerintetek miért csinálta? Első talink volt.

Holnap megint találkozunk



2023. ápr. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Bele haltál volna, ha oda nyúl?
2023. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 Van magán szféra! Én sem akarom, hogy egy srác tapizzon


Amúgy kérdező legközelebb legyél nyitottabb, mosolyogj. Ha nem látott téged még nevetni, akkor nevess! Nem kell csiki ahhoz. Amúgy őszintén nem értem, hogy miért kell azonnal a derekához nyúlni, miért nem lehet először a nyak? Meg comb.... Őszintén kicsit túl nyomulósnak és tolakodónak érzem... sztem nem csináltál semmi rosszat, szóval ne érezd rosszul magad. Ha nem szeretnéd, hogy hozzád érjen, akkor ő neki ezt el kell fogadnia, és az akaratod tiszteletben tartania. Bár persze ha igazából elég közel áll hozzád, akkor egy csiki belefér.

2023. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1. én is férfiból vagyok és csiki fétisem is van, de azért első találkozásnál kissé tolakodónak érzem én is a kérdésben leírt esetet, pláne, ha a másik fél határozottan tiltakozik.
2023. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Le akart tapizni, ennyi az egész. Ha már most ennyire tolakszik, később még inkább rámenősebb lehet, úgyhogy én lehet hagynám a helyedben.
2023. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!