Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Írjak rá a lányt?Ha igen mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá a lányt?Ha igen mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt korepetálas angolból napi 4 óra.Volt egy lány,aki szimptaikusbsk tűnt úgyhogy bekövettem instán és ő visszakövetett.Mit írjak neki?El szeretném hívni randira.

2023. ápr. 18. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Randira ne hívd el! Előbb beszélgess vele, főleg élőben kéne, de a neten se rossz. Ha angolról ismered, akkor én ezzel kapcsolatban írnék valamit, ezután meg minden téma nyitott. Randira akkor kell hívni, ha jól el tudtok beszélgetni, meg ha vannak arra utaló jelek, hogy tetszel neki.
2023. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd randira..mostanában az nem nagyon megy. Inkább próbálj vele random talalkozni legalábbis az elején
2023. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Írd meg neki hogy felyből tudod a madjar hejesírási szabájzatot.
2023. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg ne egyből randira hívd. Nem jön be. Én is így jártam, pedig nem randiként gondoltam rá, csak gondoltam beszélgetünk egyet, esetleg beülünk valahova, mert suli közben lehetetlen volt szinte elérni. Hát úgy estem pofára, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.
2023. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Randira először ne hívd el.

Érdemes vele először beszélgetni, írj rá vagy élőben. Ha rá írsz akkor ne azt írd hogy "szia Mizu?" Vagy hasonló. Aztán ha nyitott a beszélgetésre figyeld a jeleket, hogy érdekes vagy e a számára.

2023. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!