Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori vagy inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori vagy inkább ritka az hogy egyáltalán ne legyen valakinek kapcsolata 18 éves kora előtt?

Figyelt kérdés
Nekem sem volt, de szerintem ritka eset ez. A többségnek lesz és az lehet a jó. Ha valakinek jó a szociális készsége akkor szerintem lehetetlen hogy ne legyen.
2023. jún. 12. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

The show must go on! - aki ennek szellemében él, annak halálos ciki, hogy még semmi tapasztalata nincs pasik/csajok terén... legalább kavarás, vagy valami...


De aki nem ennek szenteli az életét, azok számára teljesen normális...

2023. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyakori, nincs ezzel semmi baj. Rengeteg körülöttem lévő embernek sem volt még senkije, akinek meg volt meg csak azért keres valakit, hogy ne legyen egyedül ( ahelyett, hogy barátokat keresne vagy önmagát). Fejleszd magad! Ráérsz még.
2023. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Hát én a részemről, meg az osztálytársam nagyreszerol tudok nyilatkozni.

Sem nekem, sem az osztálytársamnak nem volt, kivéve max 8 embert, 30 fős az osztályom.

18 f

2023. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ritka a dolog pedig🤷‍♀️

"Ha valakinek jó a szociális készsége akkor szerintem lehetetlen hogy ne legyen." ez sem igaz, ismerek nagyon nyitott, elképesztően jó személyiséggel rendelkező embereket a környezetemben, akiknek nincs

2023. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 50-50 lehet az arány. "Ha valakinek jó a szociális készsége akkor szerintem lehetetlen hogy ne legyen." - Az öcsémnek helyén van az önbizalma, jó dumái vannak, de nem volt még barátnője, mert rohadtul maximalista. Van ilyen is.
2023. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
legtöbb lány esetében ez a saját döntése, a fiúknál meg ugye vagy sikerül vagy nem a lányok döntésétől függően.
2023. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan suliba jártam, ahol relatíve gyakori volt ez. Egyrészt mert baromi sok lányra jutott elég kevés fiú, úgyhogy ez a sulin belüli heteró párkeresést erősen megnehezítette, másrészt meg a legtöbb ember vagy nagyon tanulós volt, vagy nagyon bulizós; egyik sem a legjobb táptalaj a komoly szerelemhez.

Szerintem viszont ez nem jelent semmi rosszat. A 18 az most egy tök mesterséges választóvonal, hogy attól vagy "felnőtt" és innentől kezdve akkor már ciki, ha nem volt párod, miközben valaki 18 évesen még baromi gyerek, tök más dolgok érdeklik, nincs kedve lehorgonyozni, vagy még a személyiségével nem olyan elégedett, hogy magabiztosan tudjon közeledni valakihez, stb. Ezer oka lehet.

2023. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!