Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit érdemes csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már párszor találkoztunk, múltkor megfogta a combomat és a lábára rakta az én lábamat. Sosem volt még ilyen velem ezért nem reagáltam semmit, nemtudtam mit reagáljak. Kérlek adjatok valami tanácsot. (Ostoba válaszokra nem reagállok😄)

2023. jún. 14. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel iránta?
2023. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Elég fontos kérdés, hogy te mit érzel, és mit szeretnél?

Ha jól esik neked, hogy ilyet csinál, akkor hagyjad, és mosolyogj rá.

Ha nem esik jól, akkor mondd meg neki, hogy "a múltkor ez nem volt jó, ne csináld többet".

2023. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az hogy mit érzek az még elég homályos. De a részemről lehetne több köztünk
2023. jún. 15. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki, hogy lassítson.
2023. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb magadtól tedd oda a lábadat!
2023. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy lehetne több közetetek, akkor élvezd ki, hogy kezdeményez nálad. Sok fiú nem lépi ezt meg.
2023. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!