Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így?

Figyelt kérdés

Randinak egy hosszabb sétára megyünk (Lillafüredre), viszont tegnap megjött. Nem tudom, hogy elmenjek-e így, sosem voltam még Lillafüreden így nem tudom, hogy mennyire lesz alkalmam elmenni mosdóba cserélni.

Tudnátok esetleg segíteni, hogy mekkora távot kell ott megtenni, illetve hogy van-e ott lehetőség mosdózásra? Ti elmennétek így vagy mást találnátok ki?

Már rég megbeszéltük ezt a programot és mindketten nagyon vártuk.


2023. jún. 15. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem mennék. Nekem az első két nap Niagara van ott lent.
2023. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a randira, de megkérném, hogy ne sétáljunk annyit, hanem üljünk be valahova beszélgetni. Vendéglátóhelyeken van mosdó, ha nem egy lángosos bódéhoz mentek. Persze egy rövidebb séta is rendben van. De ne csak sétáljunk.
2023. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom 2eshez. Ha amúgy te is nagyon szívesen szeretnél vele találkozni, akkor beszéld meg vele olyan helyen ahol hamar el tudsz menni mosdóba. A Lillafüredi randit majd eltoljátok akkorra, amikor neked is jó!
2023. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, megbeszéltem vele!:)
2023. jún. 16. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!