Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vessek véget a toxikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget a toxikus ismertségnek kulturált módon?

Figyelt kérdés
Neten megbeszéltük, hogy egyejszakás lesz, találkoztunk , egész jó volt, bár néha éreztem rajta, hogy nem passzolunk. Állandóan a kapcsolatot erőltette. Én úriember módjára álltam mindent, kedvesen viselkedtem, de a másnap reggelre már eléggé elegem lett, amit nem mutattam. Csak visszafogottan említettem , hogy nem, mindig nem szeretnék kapcsolatot. Azóta úgy érzem magam, hogy érzelmileg zsarol, állandóan posztol szomorú dolgokat, ír és visszavonja vagy szid . Eléggé úgy érzem, hogy ki akar használni. 18 éves fiunak szerintem nem egy 33 eves novel a helye, akinek van egy 7 éves lánya.A baráti kapcsolat sem opció neki. Hogyan tudnék ebből egy rendes férfi módjára kimászni ? Ha említem, hogy nem szeretném, akkor azzal jön, hogy bezzeg csak erre kellett nekem. Emellet lemelegezett a jarasom miatt és a crushja képeit mutogatta aznap este. Tiltani mégsem akarom , emberséges szeretnék lenni
2023. jún. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tojok az emberségre, tiltsad le mindenhol. Már így is túl rendes voltál hozzá.
2023. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tiltás a megoldás.
2023. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, tiltsd le
2023. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Törlés , tiltás.Ez pszichózis.

Gondolom, nem ígértél neki semmit, eleve egy éjszakáról volt szó, tehát igen, kimondhatod, hogy csak ennyi volt. Ez pedig nem kihasználás, mert így állapodtatok meg.


A nő pszichózisos. Nem lehet véletlen, hogy egyedül van, nincs párja.

Szegény gyereke.

2023. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ !

Tiltottam. Kicsit sajnalom a dolgot , de így a legjobb, mióta tiltottam, azóta nincs az a bűnbánat érzésem .

2023. jún. 27. 16:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Emellet azon az éjszakán védekezni sem akart. Na ez vagta nálam ki a biztosítékot .
2023. jún. 27. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!