Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutassam meg neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg neki, hogy többen is benne lennék, mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon közel állunk egymáshoz, kb mindenről tudunk beszélgetni egymással stb. stb. és mindenki szerint össze kéne jönnünk - most nem fogom bizonygatni, hogy miért, légyszives csak higgyétek el - de mint ha nem tudatosult volna benne, vagy nem tudja, én mit érzek, vagy nem tudom, de jó lenne jeleket küldeni felé, amivel megmutatom, hogy benne lennék többben, ilyen flörtölést, aztán a reakciójából leszűrhetném, hogy akar-e többet, vagy nem, mondjuk ha nagyon kényelmetlenül érintené, és nem tudná hova tenni, akkor tudhatnám, hogy nem érdemes próbálkozni. Lehet, hogy furcsán hangzik, de szeretném, ha lányként tekintene rám, nem csak jóbarátként.


tudom kicsit összevissza, de remélem a lényeg azért átjött

köszi a hasznos válaszokat!


19/L a fiú 18



#fiú #lány #flört #tetszik #kimutatni hogy tetszik
2023. jún. 18. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Két opciód van:

- Rákérdezel direktben, hogy ő mit érez irántad

- Elhívod valahová, sokkal többet vagy vele, direktben (egyértelmű) jeleket küldesz neki

2023. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is kérdezd meg tőle négyszemközt
2023. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy félek, hogy ha szemtől szembe elmondanám, az 1, a barátaságunk rovására menne 2, nem kellenék neki, mert úgymond "nem kellett meghódítania"

jobb lenne először megpróbálni felébreszteni benne azt, hogy elgondolkodjon, hogy mi lenne, ha több lenne? nem?

2023. jún. 18. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Ezért ne tini kisfiúkkal kavarj, akik azt sem tudják merre az előre.


De ha már ezt dobta az élet, akkor kénytelen leszel te kezdeményezni, szégyen szemre. Valószínűleg olyan muja, hogy ezt a szitut sem fogja tudni abszolválni. Illetve van arra is esély, hogy egyáltalán nem jössz be neki. Amikor tini voltam nekem is mondogatták, hogy "húú, XY-al össze kéne jönnötök, olyan jól elvagytok!". De már a gondolattól is rosszul lettem a többségüknél.

2023. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok


szerintem az a helyzet, hogy belészerettél és plátóian igyekszel megtartani a barátságotokat, az is a róvására mehet



Még minden lehet. Talán sima barátként tekint rád, talán ő is többet akar, de ugyanúgy tart a válaszodtól, mint te. Viszont az sincs kizárva hogy sejti hogy többet akarsz, de nem akar többet mint barátság és igyekszik elkerülni a közeledést.


Én is pár évvel ezelőtt nem nagyon tudtam kosarat adni, és próbáltam kikerülni ilyen helyzeteket olyan lányokkal, akivel nem tudtam barátságnál többet elképzelni. Viszont fiatalabb voltam mint 18.



Még mindig úgy gondolom, a legjobb ha szóvá teszed és megkérdezed tőle. Persze lehet tesztelgetni hogy vajon hogy reagál megközelítésekre, de a nyílt beszéd többet ér.


Sok szerencsét!

2023. jún. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az is nagyon jó lenne, ha magaslabdákat tudnék neki adni, amiket ha érdeklem, akkor lecsaphat

mármint értitek áttételesen

lehetőségeket, amikor kezdeményezhet

2023. jún. 18. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha eddig nem ment rád akkor valószinű félénk vagy nem téged akkar. Smárold le azt kitudod magyarázni, hogy hormonok stb ha nem nyit feléd. Ha meg ő is folytatja a csókot utána lelkizzetek. Először találj ki valami kamu bajt, hogy hozzád siessen és vigasztaljon meg.
2023. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valahogy flörtölni vele, célozgass, abból meglátod hogy reagál. Vagy kicsit próbáld meg féltékennyé tenni, abból is sok minden kiderülhet.
2023. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!