Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik valaki de nemtom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxos2 kérdése:

Tetszik valaki de nemtom hogyan mondjam el neki? Adjatok tippet.

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 00:22
 1/9 anonim válasza:
94%
-Szia, szingli vagyok. Megiszunk valamit?
2023. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet így is de suliban hogy?
2023. jún. 21. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nagyon tetszel, bejösz nekem.

Lenne kedved együtt fagyizni velem?


--


Így.

2023. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Vannak akik értelmesen válaszolnak,ez megnyugtat.
2023. jún. 21. 01:27
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor mondd el, ha rohadt nagyot akarsz koppanni. Vagy nagyon jól kell kinézned, vagy nagyon jó duma kell ahhoz, hogy csak úgy leszólíts valakit. Előbb beszélgetned kéne vele, aztán randi és csak aztán mondhatsz ki ilyesmiket.
2023. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen valahogy igygondoltam
2023. jún. 21. 17:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem ismered annyira először beszélgess vele. Ha már jobban ismered, akkor csak mond el neki, hogy tetszik neked. Amennyiben kreatívabb akarsz lenni nem csak úgy oda mondani, akkor mondj előtte neki valami őszinte bókót. Például dícsérd meg a kinézetét, személyiségét, azt ami tetszik bennne.
2023. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem csak hívd el találkozni először, ismerd meg jobban, és majd alakul.
2023. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem fontos elmondani neki. Ha beszélgetsz vele, elhívod sétálni, cukrászdába, kocsmába, stb. akkor fogja sejteni, hogy tetszik neked. Ismerd meg, tegyél fel kérdéseket, amiből kiderül, hogy ő milyen, aztán majd megtapasztalod, hogy mit érzel.
2023. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!