Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Amerikai fórumokon egyenesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikai fórumokon egyenesen betegnek bélyegeznek azért, mert 20 évesen 16 éves lánnyal szeretnék összejönni. A lánnyal már 1 éve ismerjük egymást, eddig barátok voltunk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Minden rokonom, barátom, ismerősöm azt mondja, hogy ez a korkülönbség még belefér. Nem értem, hogy a nyugatiaknak miért ennyire durva koncepció, hogy egyetemisták gimisekkel randiznak. Évszázadok óta megszokott ilyen korban is a korkülönbség. Komolyak a szándékaim, nem a kora miatt szeretném a lányt befűzni. Egyszerűen csak a véletlennek köszönhetően találkoztunk, és jól kijöttünk. Szeretem.

2023. jún. 21. 07:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Instán ilyeneket kapok amerikaiaktól, hogy keresztrefeszítenek, meg pedofil vagyok😳. Nehogy már 4 év korkülönbség a világ vége legyen. Még semmi nincs egyelőre a lánnyal egyébként, nyílván rajta múlik mennyire lesz nyitott egy kapcsolatra. Ha nem lesz az, nem erőltetem.
2023. jún. 21. 07:53
 2/21 A kérdező kommentje:
Amerikaiaknak pamut van az agyuk helyén, mert ugyan úgy tekintenek egy 6 és egy 16 évesre.
2023. jún. 21. 07:55
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott mások a szokások meg a törvények.
2023. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Sok államban 18 vagy 17 a beleegyezési korhatár.
2023. jún. 21. 08:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg miért vagy meglepödve???
2023. jún. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert semmilyen körülmények között nem tartom szokatlannak vagy elítélendőnek, hogy egy 20 éves 16 évesnek udvarol. (Csak akkor persze, ha a csávó ki akarja használni.) Egyébként sok más amerikai államban 16 a beleegyezési korhatár, és ott is problémáznak. Hallottam már olyat is, hogy 19 és 21 is predatory már.
2023. jún. 21. 08:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon nem vagy tisztábban az Amerikai gondolkodással ott sokkal szigorúbban veszik a korhatarokat 18 alatti legtöbb helyen tabu
2023. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%
Szard le. Amerikai Discord szervereken engem is kioktattak 16 évesen, amiért tanácsot kértem, hogyan jöjjek össze a 19 éves crushommal. Olyanokat kaptam, hogy tiltsam le, mert ki fog használni, meg fog erőszakolni, kerüljem messziről, stb, hiába magyaráztam, hogy ez Mo-n nagyon nem így megy. Azóta eltelt több mint egy év, és egészséges kapcsolatban élünk.
2023. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Ízlelgesd jól, mert valószínűleg a Fidesz hasonló törvényeket fog behozni majd ősszel.
2023. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Amerikában ezt nagyon máshogy kezelik. Ilyen szempontból ott a 18 egy nagyon erős választó határ, és szinte mindent 18 év felett 18 év alattival akarsz bármit is, az nekik egyből pedofília. Van, akinél ezt a határ 21 éves korig is kitolódik, mivel az az alkoholvásárlás alsó korhatára, így azután tekintenek ténylegesen felnőttnek.

Ne az amerikaiak véleményére alapozz, mert ilyen szempontból nagyon eltér egymástól a két ország kultúrája

2023. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!