Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit néztek meg először egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néztek meg először egy lányon?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 14:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
31%
A legfontosab a mell. Minden mas lenyegtelen.
2023. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Minden fiú ilyen??😂
2023. jún. 21. 14:29
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
az arcot, aztán a stílust, alakját
2023. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"Ez most komoly? Minden fiú ilyen??"

. Komolyan elgondolkodtam, hogy ezek után van-e értelme válaszolni a kérdésedre...


Egyébként az arcát.

2023. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ milyen jövőbeli célom van vele :)))

Ha fel akarnám szedni, akkor az arcát, alakját, ha meg csak barátként megismerni, akkor a szemét, mert az elárulja, hogy valami értelmes lény-e, vagy valami agyhalott zombi.

2023. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Nos, attól függően, hogy az adott férfiú milyen státuszú, milyen klaszterbe tartozik, úgy változik az "ízlése" is.


Úgy mondják, a külső megfog, a belső megtart...


A modern világban azt mondják, hogy "the show must go on"... Na én ezeket a lányokat ignorálom. Nem szeretem, ha a lány fel akarja hívni magával a figyelmet. Kihúzott smink, combot mutató nadrág, feneket sejtetó alsó, mellet kidomborító felsőtest ruházata, különböző színű körmök, komolynak tűnő, de mű fuchs-ok, nem konszolidált frizura, piercing, tetkó, 4-5cm-nél magasabb sarkú cipó... na ezek trendik abban, hogy felhívja valaki magára a figyelmet. Nálam felhívja, de bizonyos, hogy negatív fennhanggal.


Lehet, furcsa állatfajta vagyok, de én a konszolidált, visszafogott, stílusos, letisztult megjelenést részesítem előnyben. Fontos, hogy az összhang meglegyen, komoly személyi brand-et keresek egy lányban.

2023. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
a legfontosabb a mell és a segg. minden mást csak utána.
2023. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
74%

Az összképet.

Milyen hatást kelt bennem.

2023. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Én ebben a sorrendben: arc, alkat, cici, kéz, comb, popsi
2023. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Élőben: mennyire sminkeli magát, hogyan öltözködik, kikkel veszi magát körül.


Neten: milyen képei vannak, hány ismerőse, kommenteket.

2023. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!