Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mièrt itèlkeznek felettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt itèlkeznek felettem az berek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt. Elsőnek, mikor megismertem, nem gondoltam volna, hogy szeretnèk tőle bármit is. Egy boltban dolgozik, ahova sűrűn járok vásárolni. Egy idő után (5-6. vásárlás utân) elkezdtünk beszèlgetni is, és az lett a vège, hogy elmentünk randizni, amit megismèteltünk. Szerintem komolyabb is lehet. Szerintem nagyszerű a lány, kedves, humoros, bele való csajszi. 1 darab "hibája" van, hogy testileg fogyatèkos. A bal kezèn a kèzfejèt nem tudja használni betegsèg miatt. Ez engem nem zavar, viszont pár ismerősöm egyből jöttek a bunkó megjegyzèseik (ami miatt offolni is fogom őket) igazából egy barátom volt akivel vèletlen találkoztunk (2.randi közben) , aki nem szólta meg, stb. Ő volt az egyetlen, akivel tudtam beszèlni, ès ugyanazon az állásponton volt mint èn, hogy az èn döntèsem, hogy valakivel akarok e párkapcsolatot... Ha egy tolószèkessel szeretnèk kapcsolatot, akkor az se zavarná... Mièrt csak 1 ember tudja elfogadni ezt?
2023. jún. 28. 08:15
 1/3 A kérdező kommentje:
*emberek/barátok?
2023. jún. 28. 08:20
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Mert a ti tini világotok nagyrészt a külsőségekről szól és a felszínességről.
2023. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki, azok akiket offoltál valószínűleg nem jönnének össze egy ilyen lánnyal, ezért próbálnak téged is lebeszélni róla mert az ő felfogásukban ez rossz.
2023. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!