Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel eddig kétszer randiztam. A randik jól teltek, nagyon szimpatikus volt. Meg akart csókolni mindkét alkalommal, de nem engedtem neki, mert még nem álltam készen, pedig nagyon bejött, csak egy kicsit szégyellős vagyok és még nem éreztem komfortosnak.. A legutóbbi találkozó után megírtam neki, hogy hazaértem, és írta,hogy úgy készüljek, hogy a legközelebbi randin csak én fogok beszélni, ő meg csak hallgat, és megállja,hogy ne beszéljen annyit. Ezt csak lesseneltem,és nem válaszoltam neki. Azóta eltelt 3 nap,és nem írt se ő se én. Szerintetek lehet ebből még valami? Fog még írni? Várjam,hogy írjon,vagy írjak neki én? Ha én, akkor mit írjak? Nem gáz,hogy már 3 nap eltelt azóta? Egyszerűen annyira tapasztalatlan vagyok, hogy azt se tudom hogy álljak hozzá az egészhez. Vagy lehet. Absrác elengedte, és hagyjam én is inkább? Mit gondoltok?

2023. jún. 28. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem válaszoltál neki? Mondd neki, hogy zavarban voltál, de igyekszel beszélni.

Írj neki, ha akarsz tőle komolyabbat. Lehet arra várja, hogy te is viszonozod.

2023. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írjál neki. Nem gáz.


Szerintem csak azt hiszi hogy te ezzel offoltad őt...

2023. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak így random írjak rá,hogy mi újság? Ez így okés? Xdd.
2023. jún. 28. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okés.
2023. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy hogy van, milyen volt a napja, hogy telik a nyár.

Mikor fogtok legközelebb talizni?

2023. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!