Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam egy fiút pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy fiút pár napja, viszont meggondoltam magam, szóljak neki?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja csak ezen gondolkozok és van bennem egy kicsi megbánás, hogy még esélyt se adtam neki. Előzőleg nagyon jó barátok voltunk és azóta nagyon keveset beszéltünk, mostmár semmit és erről egyáltalán nem, mert mikor próbáltam említeni neki akkor megmondta erről nem akar beszélni többet.

Nem tudom mit mondjak neki, lehet csak szimplán maga ő hiányzik és ezért érzem azt, hogy hirtelen nekem is tetszik. Úgy érzem haragszik is egyben, mert elvileg félrevezettem, ezért kínosnak is érzem, hogy írjak neki. Nem hinném ilyen kevés idő alatt túllépett vagy talált valaki mást, viszont attól még mondhat nemet.



2023. júl. 3. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Úristen, dehogy szólsz...
2023. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp tartsd tiszteletben a kérését. Ha ő erről nem akar beszélni, akkor ne hozd fel.

Azt nyugodtan kérdezd meg, hogy barátilag mi a helyzet, ő is legyen egyenes, ha sehogy nem akarja tartani a kapcsolatot, mondja meg.

2023. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
hagyd békén, és igen csak a társasága/barátsága hiányzik neked. nem tetszik neked.
2023. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kimondott szó - kilőtt nyíl. (Régi Dakota közmondás.)
2023. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd békén!
2023. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Szégyelld magad
2023. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne szólj! Hoztál egy döntést, ami már így marad. Legközelebb gondolkodj többet, mielőtt cselekszel.
2023. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

A beszéd most nem biztos, hogy segít.

Én azt javasolnám, hogy írj neki kézzel egy levelet, amiben benne van, hogy sajnálod, hogy megbántottad, és hogy zsigeri reakció, meg egyre jobban gondolkozol rajta, tehát mindent őszintén: milyen dilemmáid vannak magaddal és vele és egy esetleges kapcsolattal vagy bárátságotokat illetően.

Lehet egy opció, hogy üljetek össze, beszéljétek ezt meg most.

Lehet az is, hogy kérsz egy kis időt, hogy felelős döntést tudj ebben hozni, mert most kavarognak benned a gondolatok, és nem szeretnéd se magad, sem őt becsapni, megbántani (addig meg kereshetsz akár egy pszichológust vagy akárkit, akivel ezt a témát átrághatod őszintén).


Egyáltalán ne szégyeld magad, hanem vállald fel magad: esendőségeiddel, félelmeiddel, zavaroddal, szereteteddel, felelősségtudatoddal stb. együtt. Ember vagy. A szégyen az egyik leghiábavalóbb és legkárosabb érzés/tett, amivel rombolhatja magát az ember.


Talán ha át tudod neki adni az üzeneted, hogy mi is van benned (ami élőszóban nem biztos, hogy megy, mert pl. nincs türelme stb. meghallgatni, odafigyelni, egy levél esetén más a helyzet. Azt biztos, hogy elolvassa, többször is akár, átgondolja, és érlelődik benne valami. A beszéd nagy eséllyel csak a korábbi indulatot erősíti, minél inkább tolakodsz, hogy beszéljétek meg, ha pedig nem beszélitek meg, aktualitását veszti a téma, szőnyeg alá lesz seperve, de megoldva nem lesz.

2023. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

És lehet, hogy kicsit régimódi vagyok a papírlevéllel (nem e-mail, pláne nem chat), de szerintem ennek van a legnagyobb súlya: abban benne van az érintésed, benne van az is, hogy megfogja, ez a rideg képernyőn nem megy át. És azt elteheti emlékben, összegyűrheti, ha akarja, az e-mailt csak törölheti, vagy kinyomtathatja, ami éppoly rideg géppapír marad.


Ha tudod a címét add küldd el, ha nem, akkor tedd egy borítékba, és add át neki, hogy majd otthon olvassa el. (Ez a kevésbé jó megoldás, mert lehet, hogy el se fogadja, vagy kínos, riasztó lehet mindkettőtöknek a helyzet, de kedvesen is megoldhatod.)

2023. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!