Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudott nekem és miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott nekem és miért akar otthagyni?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a legrövidebben leírni a hátteret. A családommal nyaralni mentünk egy kempingbe, kicsit több mint egy hétig voltunk ott. Megismertem egy fiút, mindketten 17 évesek vagyunk, viszont ő német, tehát angolul beszélgettünk egymással. Körülbelül érkezésem után 3 nappal ismertem meg. Ő kezdeményezett, először csak barátkozni szeretett volna mert ő is egyedül volt, mint én. Aznap csak beszélgettünk majd elkérte az instagramom, hogy megtudjuk majd beszélni a következő találkozót. Minden jól is ment, majd felhozta hogy ő többet is eltudna velem képzelni, ha benne lennék még meg is csókolna. Nekem ez elég hirtelen, gyorsan jött úgyhogy én még várni akartam ezzel.

Majd másnap találkoztunk újra, estefele, akkor értünk rá mindketten. Lementünk a partra, tök jól elvoltunk és kezdtem vele komfortosan érezni magam, ezért úgy döntöttem, hogy megcsókolom. Egyébként ezelőtt még nem volt ilyenben részem, nem szoktam ilyen gyorsan belemenni a dolgokba. Másnap ugyanezt megismételtük. Nagyon kedves volt velem, és mindig engedélyemet kérte bárhogy is közelített felém. Tisztelte a határaimat, és természetesen jól megvoltunk egymással. Még két este találkoztunk, ugyanígy jól elvoltunk. Nem történt köztünk semmi nagyon intim dolog, de azért nekem az is nagy szám volt már hogy csókra, ölelésre közel engedtem magamhoz. Elég jól megismertük egymást, sokat beszélgettünk és elmondta nekem hogy kedvel. Azt is mondta hogy bárcsak német lennék, mert akkor sokkal egyszerűbb lenne tartani a kapcsolatot a nyaralás után is. Mindez szép és jó, de az utolsó napomon, mikor utoljára találkoztunk eléggé rosszra fordult mindez. Rájöttem aznap, hogy eléggé megkedveltem őt, és rendesen össze is voltam zavarodva, mivel mindez nekem túl gyorsan történt. Úgyhogy egy kicsit megtörtem előtte, elmondtam neki hogy érzek és hogy nekem ez kicsit sok. Erre ő csak megvigasztalt, meghallgatott és ott volt nekem. Viszont nem tudta viszonozni, mert nem szeretett volna távkapcsolatot, mivel az számára nehéz lett volna. Aztán még beszélgettünk egy kicsit ezek után, és mondta hogy mindezek mellett ő szeretné velem tartani a kapcsolatot, de csak barátilag, mert a kapcsolat nem menne. Mielőtt elköszöntünk egymástól aznap (éjjel volt), kint voltunk a parton. Én egyedül maradtam volna, úgyhogy még maradt is velem kicsit több ideig és mondta, hogyha ha bármi gond van csak szóljak és visszajön. Még utoljára meg is ölelt és csókolt és azt mondta hiányozni fogok neki.

Node másnap szerettem volna vele beszélgetni, ezért instagramra felmentem. Ekkor láttam meg, hogy kitörölt engem a követői közül és ki is követett engem. Mivel nem értettem ezt az egészet, természetesen rákérdeztem (snapchaten) hogy meggondolta e magát arról, hogy szeretné e tartani a kapcsolatot velem. Ekkor vettem azt is észte, hogy kitörölte az összes elmentett snapet is amiket küldtünk. Mikor megkérdeztem hogy miért, azt hazudta, hogy meg lett hackelve. Mégis milyen idióta hazugság ez? Én megértem ha nem akarja velem tartani a kapcsolatot, de azt miért nem mondta nekem el? Miért kellett hazudnia? És miért mondta hogy szeretné velem tartani a kapcsolatot ha közben meg ez nem igaz szintén? És mi oka lenne minderre, mikor az utolsó nap olyan kedves, megértő volt, meg vígasztalt, és úgy tűnt mint akinek tényleg hiányozni fogok?


Még egy valamit hozzáfűznék. Van egy barátnőm, aki a kérésem nélkül figyelmeztette, hogy ne merjen engem bántani. Lehetséges hogy ez a barátnőm újra megtette? Mivel én elmondtam neki, hogy mi történt. Viszont direkt kiemelten, hogy ne írjon neki, mert azzal csak ártana, nem segítene. De lehetséges hogy mégis megtette, azt gondolva hogy ha nem fogok vele többet beszélni akkor könnyebben fogom elengedni? Lehetséges hogy azt mondta neki, hogy hagyjon engem békén?


Ha eddig végigolvastad, akkor nagyon köszönöm, tudom, hogy elég hosszúra sikeredett, de így is vannak dolgok amiket kihagytam. Ha meg segítesz akkor meg még jobban köszönöm!



2023. júl. 3. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyéjszakásra vágytál, megkaptad. Felejtsd el!
2023. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg, hogy én nem erre vágytam. Ha nem jött volna le abból amit elmondtam, most tudod.
2023. júl. 3. 14:39
 3/13 hungarikum_202 ***** válasza:
49%

A mi (fiúk) szemszögünkből írom, hogy a kiszemelt lány "kedves" "barátnői" sokszor eltudják kúrni az egész kapcsolatot.

Képzelem ahogy írta a fiúnak, hogy "please don't hurt my bff" xD. Egyáltalán miért árultad el neki, hogy van egy fiú, akivel kavarsz? Nagyon nem kellett volna.

2023. júl. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyszeru a szituacio. Eljott kulfoldre nyaralni, es mivel bejossz neki, nyilvan meg akart fektetni. Elvegre nyaral egy idegen orszagban, ha le is fekszik valakivel, soha tobbet nem fogja latni. Kitarto volt, az utolso pillanatig uriember maradt, remelve hogy levedkozod ezt a prud kislanyos stilust es felkerulsz a kepzeletbeli falara mint trofea. Nem sikerult neki. Innentol fogva mit kovessen meg mit nezegessen Teged? Sosem fogtok ujra talalkozni.

A kapcsolattartast is azert mondta, hogy beferkozzon a bugyidba, egy pillanatig sem gondolta komolyan. Es hogy miert volt meg az utolso pillanatban is kedves es megerto? Mert addig tart a meccs, amig le nem fujja a biro, a hosszabbitasban is lehet meg golt loni. Igy hogy eluszott az eselye arra hogy osszefekudjetek, elfelejt. Ennyi a sztori.

~megtortent esemenyek alapjan~

2023. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Előbbinél ott a pont. Be akarta zavarni a macit a málnásba, nem jött össze, ennyi volt, mész a levesbe.
2023. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4: Hidd el, már átfutott ez is a gondolataimban, de amiatt nem hinném, mert rengeteg esélye lett volna megfektetni, mégse tette. Ha tényleg csak ez lett volna a célja, akkor kapott volna az esélyen. De helyette inkább eljött velem sétálni és beszélgetni.

Mondok egy példát: Nem tudtuk eldönteni mit csináljunk, javasoltam neki, hogy menjünk le a partra, vigyünk pokrócot, arra letudunk feküdni. Megkérdezte hogy de mégis mit csinálnánk ott, mivel már kétszer is voltunk ott. Felsoroltam neki dolgokat, de unalmasnak találta már őket. Majd mondtam hogy ott legalább össze is bújhatnánk és akár több is. Mire ő azt mondta nekem, hogy nem csak azt akarja velem csinálni, hanem szeretne velem csak ellenni is, úgyhogy végül nem mentünk a partra.


De megértem miért gondoltad így, a helyedben én is ezt feltételeztem volna

2023. júl. 3. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

“ nem szoktam ilyen gyorsan belemenni a dolgokba. ”

“ nekem az is nagy szám volt már hogy csókra, ölelésre közel engedtem magamhoz”


Ezeket te irtad, 18:01-kor meg mar azt irod hogy kvazi felajanlottad Magadat neki (“Majd mondtam hogy ott legalább össze is bújhatnánk és akár több is “)Ezek a mondatok eleg kemenyen utik egymast nem gondolod? :D a csok meg az OLELES az nagyon durva, de a szex az nem? :D Most akkor mi a helyzet?

2023. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem a szexre gondoltam azzal, hanem csókra, max egy kicsit többre. De nem szexre, ezt vele is tisztáztam, még az elején, hogy én azt nem szeretnék, mert nekem az túl gyors lenne
2023. júl. 3. 18:11
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Te nem tudod, hogy működnek a fiúk. Az egész veled foglalkozás azért volt, hogy hátha szétteszed neki a lábadat. Nem jött össze, dobva vagy. Amúgy sem értem, mit akarsz, amikor fél kontinens választ el benneteket egymástól?



N

2023. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már szegény lányt, elég neki a saját csalódása. Az tényleg ellentmond, a "csak megfektetni akart" elméletnek, hogy fel volt ajánlva neki, még ha burkoltan is egy kis etyepetye, ha tényleg csak arra pályázott, élt volna a lehetőségel.

Felejtsd el ezt a fiút, jobban jársz, hidd el.

2023. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!