Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyen ismerkedni szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen ismerkedni szerintetek jó ötlet?(többi lent)

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van pár napja kezdtem, és van egy kb velem egykorú lány.

És tetszik, kedvesnek is tünik, és ahogy észrevettem kereste is a társaságom az első napomon, bár csak a nap végén jött oda.

Eltelt pár nap, megint oda jött hozzám és kérdezet valamit. Aztán én mentem oda hozzé :) És megkérdztem a nevét, hogyan hívják.... Elmondta, azonban nem kérdezte meg, hogy mi az én nevem és ez egy kicsit elbizonytalanított :( Lehet már tudja mástól, vagy én értelmeztem félre a jeleket.... Nem is akarok meló helyen tolakodó lenni, igazából egy hete sem vagyok ott, és a munkám is más mint neki. Én a helyemről nem igen álhatok fel, csak néha, akkor viszont általában rendesen rengetegen vannak a lány körül, (és nem akarok tolakodó lenni, vagy kínos helyzetett meló helyen összehozni neki, vagy nekem) Így max az az opció hogy abban a pillanatban amikor nem lesznek sokan körülötte akkor oda megyek hozzá, viszont ez lehet nem jó ötlet mert lehet nem is érdeklem csak kiváncsi volt ki vagyok, és ha akarta megtudta mástól a nevem?


2023. júl. 8. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Jaj istenkém, komolyan nincsenek nők sehol máshol a világon? annyira szánalmas
2023. júl. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es. Kb nincsenek.
2023. júl. 8. 02:34
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Leggagyibb , a munkahelyi,lámur . Mert kényszer a jó kapcsolat kialakitása a munkatársakkal , emiatt felreérthető a helyzet . Lehet nem akar semmit a szimpatián kivül . Nem szerencsés bepróbálkozni és beégni mert a szégyen és a gyors pletyka elront mindent . Azt is be kell számitani ha mégis ismerkedés kapcsolat lesz unalmas a folyamatos együttlét és szakítás esetén kockára teszi az ember a melóhelyet mert utálkotza nem lehet megférni egy közös helyen .
2023. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!