Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmennél olyan fiúval randizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél olyan fiúval randizni, aki nem jön be?

Figyelt kérdés

Mármint kedves, minden nap ír, érdeklődik hogy mi van velem meg ilyesmi, de külsőre egyáltalán nem jön be.

Mit csináljak? Nem tudok dönteni.

17/L



2023. júl. 8. 11:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És szerintem te se menj el, mert azt fogja hinni, hogy bejön neked.
2023. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyébként emberileg kifejezetten szimpi és minden oké vele, ami nekem fontos, akkor igen.
2023. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%
Mindenféleképpen elmennék!!!! Figyel rád, érdeklődik! Becsüld meg és adj neki esélyt!
2023. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
86%
Elmennék vele, adj egy esélyt a dolognak. Pár óra nem sok az életedből, amit rászánsz a dolgora és lehet megfog benne valami a végén.
2023. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Én is elmennék vele. Szerintem egy odafigyelő, kedves, bár kissé csúnyább srác 100-szor többet ér, mint a sok bunkó, elkényeztetett izomagy szépfiú. Legalábbis nálam. Inkább örülj neki!
2023. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
Nektek semmi normális pasi nem jön be, csak az ilyen kondi majmok, akik a szülei pénzével menőznek, meg csak a szex számít. Inkább hagyd a fenébe, majd talán talál normális lányt, ami igencsak nehéz.
2023. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Barátkoznék vele, de randira nem mennék.
2023. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 8. 14:35
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Eredj a pokolba
2023. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%
Banyek, ennyi luzert meg ostoba kibicet , a kérdező nem szociális intézmény . Kérdező téged meghivtak ismerkedni ami járásrol majd kapcsolatrol smacizasrol szexualitásról szól. Ezeket tudod vagy sejted ? Aki nekem nem tetszik sem izgalmas nem megyek oda hozzá semmilyen formában sem megyek találkára akkor sem ha ő közelít . Pont . Azzal menj el aki vonz tetszik, másokat ne tarts hamis reményben, neki is ártasz magadnak is , A legtisztább az egyenes elutasitás, mással tartasz kapcsolatot nem érsz rá stb .
2023. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!