Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tini társkereső oldalakat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini társkereső oldalakat keresek ?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyén hangzik de élőben olyan nehéz ismerkedni .

2023. júl. 9. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Yubo, gyakorlatilag a tinder tini változata.
2023. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

18 alatt illegális az ilyen tevékenységet facilitálni.

Másrészt, tiniként ezer milliószor könnyebb ismerkedni, mint bármikor később. Online a tinilányokra százszoros túlkereslet van, és szinte megközelíthetetlenek, úgyhogy nem ajánlom, hogy ezen darált le magad.

2023. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
23%

"Másrészt, tiniként ezer milliószor könnyebb ismerkedni, mint bármikor később."


fasza, eddig is nehéz volt de ezek szerint szüzen fogok meghalni, 20 éves vagyok amúgy

2023. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
#3, nyugi, legalább lesz aki veled tartson szerény személyemben😂
2023. júl. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Meg aztán azt sem szabad elfelejteni, hogy online annak adod ki magad, akinek akarod.

2023. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Senki nem fog kockáztatni egy milliós büntetést azzal, hogy 18 év alattiaknak készít ismerkedős appot.

Facebook, Insta, Snap marad, ami nem kifejezetten ismerkedés, de járhatsz sikerrel.

2023. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Emlékszem, régen volt a talalka.hu meg love.hu, vagy mydate ott szerintem 11-13 évesek is voltak... Love.hu-n voltak privát albumok... És pár 14-15 éves lánynak tele volt masztizós képekkel... És nem, nem kamu, igazi hús-vér csajok voltak. Kemény időszak volt.
2023. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
5: Így van, mikor még nem volt mindenkinek okostelója, hanem általában egy webkamerája, én ismertem egy srácot... 21-25 éves kora között több száz tinit vetkőztetett le, de tényleg, több százat, általában 11-15 év között, 16 évesnek kiadva magát... És a kiscsajok mind, mind bekajálták.
2023. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es, a francot illegális, állj már le, nem szexpartnerkeresésről van szó hanem ismerkedésről!
2023. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

#9


Es szerinted mit csinalnak a tinik, miutan megismerkedtek? 🤣

Es hogy lehet az, hogy megsincs tinik szamara ismerkedos app, es ami van oda nem regisztralhatnak? Csak veletlen?

2023. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!