Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gyakori, hogy első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy első randin már megy az orális-vaginális örömök megélése - 14 éves korban?

Figyelt kérdés
Hallottam egy igen-igen könnyűvérű gyermeklányról, aki ezt teszi. Gyakori?
2023. júl. 14. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A mai világban elég gyakorinak mondható. De én még korainak tartom. 14 évesen én még Unózni, Pókerezni, Sakkozni, Magyar kártyázni, Fájerezni tanultam. Nem pedig khm khm.... szóval érted. 16 éves vagyok, és még most is ilyeneket játszok. Soha nem voltam szerelmes, soha nem feküdtem le senkivel.
2023. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem gyakori, de megesik.

Az első randis ujjazás, dugás elég sűrű. Mint ahogy kívánós tinilányok is. Szóval a kettő együtt is előfordul.

2023. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szégyentelen bakfisok, ahelyett hogy nyáron elmennének diákmunkázni.
2023. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kortól függetlenül ritka az első randin szexelni. Legalábbis én nem ilyen körökben mozgok. Nem ismerek ilyet.
2023. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában igen.. Nagylányoknak képzelik magukat azt a bilit húzzák magukután még. Értem én hogy gyorsan fejlődik a világ de ennyire? Én csak 33 vagyok de nekem sok amik mennek manapság. 10 éves a lányom és pont ezért van hogy nálunk nem a gyerek a főnök hanem én és apuka. Ja meg ismeri azt is hogy büntetés... Osztálytársai közül 5 barátja jött át és ezt a fogalmat nem is ismerik. Na akkor hol is rontották el a gyereket... Azt majd jön a sírás hogy 14 éves és ilyen amit írtál. Sajnos nem egyedi.
2023. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Az alacsonyabb rétegekben gyakori, a műveltebb tinilányok okosabbak és nem a dgáson jár az eszük meg a pedóbácsikon.
2023. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

14 éves még gyerek!!


Nem szabadna megengedni, hogy nemi életet éljenek ilyen fiatal korban.

2023. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha kimondottan szexrandi.
2023. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Pontosítsuk a kérdést: az épelméjű vagy a gyengeelméjű emberekre gondolsz, netán a c-typokra?
2023. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak, akik simán megteszik, de 14 éveseknél nem hinném, hogy gyakori lenne.
2023. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!