Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Uh bonyolult sztori de megprob...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uh bonyolult sztori de megprobálom röviden,tehát van egy lány aki osztálytàrsam és bejön,és nemtudom hogy viszont érez-e,tehát szokott nézegetni de baromira kerül és ha mégis tudnánk beszélgetni flegma és lekezelő és hammar leráz?...

Figyelt kérdés

...de azért többször érdekelte hogy van e barátnőm mondjuk nem közvetlenül de valakitől kérdezte amit megtudtam és múltkor is haverommal beszéltem a csajokról meg stb és észrevettem hogy végig hallgatozik

(tuti rájött hogy bejön nekem)és lehet azért érdekelte hogy hátha van valakim és nehogy elmondjam neki hogy bejön mivel ő totál lszar és ne kelljen ebbe belekeveredjen és itt jön a nagy kérdés

Van esély rá hogy ő neki is bejövök,és ő félelemből vagy bűszkeségből nem meri kimutatni,vagy mitudomén megharagudot valamiért és ezért csinálja ezt(nem emlékszek hogy lett volna oka de eztis számitásba veszem)

T

Lehet fiú létemre krvàra bonyolitom amit nagyon nem szoktam semmibe csak amibe nagyon érzem hogy na ez igen,és ez olyan,sorry:(*(

Legfőképp lányok véleményére lennék kíváncsi vagy aki hasonló helyzetben járt de szívesen meghallgatok bárkit;))



2023. júl. 16. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Felesleges dráma.


Osztálytárssal kavarni pedig cringe. Házi nyúlra nem lövünk. Van rajta kívül 300.000 tinilány a korosztályodban, tényleg abból a 15ből tudsz csak ismerkedni, akikkel összezárt az oktatási rendszer? Azzal akarsz átmenni a bénázáson és drámán akivel utána minden nap egymás pofáját kell bámulni biosz felelés közben nyökögve? Ráadásul semmi privát szféra. Horror ötlet.

Ez 100 kellemetlen és 1 kellemes módon végződhet. Ne erőltesd.


Ja még egy tanács: ami működik, az működik, és tudni fogod, mert egyszerű és jó. Ez amit leírtál, bár fizikailag nem bírtam elolvasni, nem tűnik annak.


Persze nem fogod meghallgatni a tanácsot, mert inkább a fejed vered a falba, meg mert te tudod és érzed és satöbbi. Attól még rossz lesz, ezt borítékolom.

2023. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 mivel rájöttem hogy ez a szak nem az én világom ezért átmegyek màs szakra sőt iskolában is,tehát máshol kezdem a tanévet és nem leszünk osztálytársak,de most ez a részlet jelenleg lényegtelen
2023. júl. 17. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!