Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Folytassam a vele való dolgokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam a vele való dolgokat?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja ismertem meg interneten egy srácot, akivel szexkapcsolatnak/alkalminak indult az egész, azóta ez nyilván megváltozott ő is tetszik nekem, kedvelem nagyon, és ő is ugyanígy érez felém.

Sajnos távol is lakunk egymástól.

Találkoztunk párszor, le is feküdtünk, nagyon jól éreztük magunkat eddig mindegyik talinál.

Viszont most az utolsó tali óta, olyan furcsa, mintha visszább vett volna egy lépéssel, picit kezd unalmassá válni, nem igazán dob fel témát sem, és mintha ignorálná így az érzéseinkkel kapcsolatos témákat, pl amikor leírom neki h ne haragudjon,hogy féltékeny vagyok csak önbizalomhiányom van, semmi reakció, lehet mert sokat dolgozik és fáradt és munka közben nem tud reagálni ilyesmire, volt hogy leírtam neki egy hosszú szöveget az érzéseimmel kapcsolatosan,épp dolgozott és annyit reagált hogy munka után megbeszéljük, de nem lett belőle semmi sem.

Eddig az az érzésem volt hogy ő a tökéletes, de most már kezd lelombozni ezzel a viselkedésével. A következő találkozónk kb 2 hét múlva lesz



2023. aug. 23. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet, hogy rádunt, és csak dugogatni akar?
2023. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*akart, és semmi mást?
2023. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megunt, vagy te többet érzel, és nem akar tovabb bonyolodni…
2023. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem arról van szó, hogy ő is többet érez, de rájött, hogy kapcsolat ebből nemigen lehet, ezért próbál ellökni magától😊
2023. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok?
2023. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy volt egy kis fellángolás, de tényleg az lehet szerintem, hogy a távkapcsolat közöttetek nem működhet, és lehet, hogy valóban terhessé vált a féltékenységi akármi, és így már konkrétan akár az is lehet, hogy váltani is akar. De elárulom, hogy a jelenetektől nem leszel vonzóbb, nem a veszekedésekkel fogod őt megtartani.


Egy kapcsolatnál elengedhetetlen a kommunikáció, a bizalom és az őszinteség, de ez csak az alap, közös értékrend, közös célok, jövőkép, és még kell egy halom más dolog is.


Gondold át, hogy ebből mi van meg, és akkor kezd körvonalazódni a lényeg.


Én a helyedben gondolkoznék, nem keresném, hanem megvárnám, hogy ő keressen. Ha az elövetkezendő két hétben nem keres, akkor lehet, hogy le is zárnám a kapcsolatot, hogy ennyi, ha keres, akkor a legközelebbi személyes találkozónál egy komoly, őszinte beszélgetéssel kellene kezdeni, hogy hogyan tovább, ki mit akar, mit tud adni, stb.


Mivel szexkapcsolatnak indítottatok, csak kezdtél többet érezni, és távkapcsolat van, nem kell meglepődni, ha valóban arról van szó, hogy nem egészen őszinte: neki jó, hogy a szívedet adott, több szex is van, de a "fesztivál" és a felelősség már nem kell neki, így meggondolta magát. Tehát sok reménnyel ne menj, főleg ilyen visszajelzések után.

2023. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolat nem létezik. Sem baratokkal, sem szerelemmel kapcsolatban. Ez így punktum(és igen, tapasztalatból mondom).
2023. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!