Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a szituáció, hogy van egy lány, aki alattam jár 1-el a gimiben és tetszik. Viszont szociális platformokon (Instagram, Spanchat, Facebook) szinte elérhetetlen valamiért (lehet nem használja). Viszont anno bekövetett Instán. Hogy szólítsam meg élőben? Nem beszéltünk még.

19/f



2023. szept. 20. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
1# ja fiúk se mi? ők is dugni akarnak :)
2023. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem aktív online, akkor hogy jelölt be? Érted, ha bejelölt, akkor mehet online is.
2023. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy sokat a látókörében, hogy észre vegyen. Sétálj arra felé, ahol van. Ha alaklom adódik kérdezd meg, milyen tantárgyuk következik, szereti-e, melyik a legkedvesebb tantárgya... Ezzel megindul egy beszélgetés. Ha becsöngetnek, kérdezd meg, hogy a következő szünetben, beszélgethettek-e még. Ha kedvesen válaszolgat, akkor kérj tőle találkozót.
2023. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#4 félek, hogy kinevetnek, mivel általában mindig legalább 1 barátnőjével sétál/megy órára.

#3 igen, de én már nem tudtam visszakövetni, csak kérni, hogy bekövethessem instán.

2023. szept. 20. 14:50
 5/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ha rád néz akkor tartsd vele egy kis ideig a szemkontaktust, próbálj szünetben ott lenni a barátaiddal ahol ők szoktak, és szerintem ha hozzá szólsz akkor nem fognak kinevetni kivéve ha nem kedvesek.
2023. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod őt a barátnőjével kettesben, akkor bizonyára nevetgélnek. Ekkor menj feléjük, kérdezd meg, hogy mitől van ilyen jó kedvük, min kacagnak, mert régen kacagtál és most jól jönne egy kis vidámság. Persze, ezt ki kell érezni, hogy milyen beszéddel állsz eléjük.
2023. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 ötlete nagyon tetszik, csak azt tenném hozzá, figyeld, hogyan nevetnek, tudom, furán hangzik, de ha vihognak inkább, simán lehet, hogy egy fiúról/belsős dologról van szó, és akkor inkább csak leégetnéd meged.

Sok sikert!

2023. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Penis kep kuldes ?
2023. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Na, sikerült összeszedned a bátorságodat?
2023. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 nem igazán
2023. okt. 1. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!