Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ebbe akkor ne gondoljak semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe akkor ne gondoljak semmi komolyat, felejtsem el az egészet, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé tapasztalatlan vagyok ilyen téren, ezért is fordulnék hozzátok tanácsért.


Van egy fiú, akivel már régebb óta ismerjük egymást, de csak ilyen haveri szinten, nem is nagyon találkoztunk. Aztán egyszer csak úgy, a semmiből,elhívott randizni néhány hónapja, de elutasítottam, mert abban az időben én randizgattam egy másik sráccal(akivel végül nem lett semmi komoly)és nem éreztem volna fairnek ha az ő közeledését is viszonoztam volna.

Aztán amikor azzal a fiúval nem jött össze, eléggé megbántam hogy visszautasítottam ennek a fiúnak a közeledését, de úgy voltam vele, hogy így jártam, ez a hajó elúszott.

Na igen ám, de az utóbbi hetekben többször is összefutottunk, elkezdtünk chatelni is, és úgy érzem teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Én már akár azt is el tudtam volna képzelni, hogy ismét randira hív.

De most jön a csavar. Teljesen véletlenül kiderült, hogy az egyik barátnőmet is fűzögeti, őt már randira is vitte.


Ilyenkor mi van? Tegyek le róla, ne legyek ilyen szánalmas, hogy hagyjam, hogy kvázi valószínűleg B tervnek tart?

De ugyanakkor én már többször is elgondolkoztam, hogy vele akár működhetne is ez a dolog, így ez engem eléggé rosszul érint.


Mit tanácsoltok?


A válaszokat előre is köszi!

19/L



2023. okt. 12. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha más lánnyal is probálkozik sőt randira hívja, akkor ő tényleg B tervnek akar és ha lenne nálad jobb lehetőség gyorsan dobna. Te legalább nem játszóddal azt anno, mint ő most. Ne menj bele, mert később megbánod.
2023. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem jönne neki össze a másik, és újra téged fűzne, rögtön semmiképp ne, de azért teljesen kizárni sem kell a jövőben.

Egyszer már elutasítottad, természetes, hogy másnál próbálkozik.

2023. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem barátkozni azért lehet, de ha nem jön össze a barinőddel azért legyél ott neki, mert lehet h aztán te leszel a 0. pont az életében.
2023. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, hogy az elutasításod miatt ő elfogadta barátságnak a kettőtök közti dolgot, amit viszont nem szeretne eldobni. Szerintem nem kell őt kioffolnod emiatt, hiszen nem tuti, hogy b-tervnek tartogat.
2023. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha kiderül, hogy szingli, akkor hívd el.

Ő már többé nem fog lépni feléd, mivel te elutasítottad.

2023. okt. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem se fog mar többet lepni feled ha elutasitottad.

Szerintem keress egy masik sracot akivel jol erzed magad.

2023. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jobban cumizol mint a baratnod, tied lesz a pasi. Hajra.
2023. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!