Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos 15-17 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 15-17 éves lány hogy viszonyul ahhoz, ha egy 20-22 éves fiú udvarol neki? Ez nekik egy jól eső dolog, hogy egy idősebb fiúnak bejönnek, vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Tapasztalatlanul, naívan, bután. Gyerek még.

Nem szabad!!!

2023. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő.

Én 15 évesen nagyon éretlen voltam még ilyen szempontból, most 17 vagyok (nem kérek privátokat, köszi), és teljesen máshogy állok a dologhoz.

Egyesek már 15 évesen is elég érettek, mások pedig csak azért mennének bele, mert "menő" (szóval szintén éretlenek).


Ha van egy konkrét lány, akkor ismerd ki annyira, hogy tudd a választ. Viszont ha általánosságban kérdezted: szerintem ne az legyen a célod, hogy tizenéveseket szólítgatsz le az utcán, hátha.

2023. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát én nagyon szerelmes voltam egy 14 éves lányba 20 évesen... Folyton lepedofilozott és hasonlók... Csak mire 15 volt kezdett rám másként tekinteni, de addigra annyira kikészített már, hogy lemondtam róla.
2023. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Idősebb fiú? 20-22 éves az egy takony még.
2023. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 16 évesen személy szerint pont a 20-22éves srácok jönnek be, de én meg pont úgy érzem, hogy ők nagyon gyerekként gondolnak rám. Szóval nekem biztosan jól esne ha egy idősebb srác érdeklődne irántam, mert kicsit úgy érezném, hogy nem vagyok gyerek, mármint mások is látják, hogy tudok érett lenni.
2023. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Önmagában a kor nem elég ahhoz, hogy kedveljenek. Illetve, ha mondjuk azért őket veszed célba, mert a korosztályod eluasít, akkor se reménykedj hosszú életű dolgokban.

Ha viszont normális ember vagy, akkor működhet.

2023. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4-es, lehet, hogy hozzád képest egy 22 éves is takony még, viszont az szerintem egyértelmű, hogy egyetemista korúnál idősebb faszi ne udvaroljon tinilánynak. Engem az érdekel főleg, hogy a középsulis lányok hogyan állnak a dologhoz. Mert szerintem ez még egy realisztikus korkülönbség, amivel nincs baj, ha a pali normális.
2023. okt. 22. 23:39
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem biztos, hogy elég jól, mivel hogy nekem 17 évesen olyan konkurenciát jelentenek az egyetemisták, hogy inkább abbahagytam a csajozást, mert csak a 13-14 éves csajoknál lenne esélyem, akikkel meg morális okokból (meg azért mert nem érzem magunkat egy érettségi szinten) nem vagyok hajlandó járni.
2023. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most 21 vagyok, de 16-17 évesen én is nagyon haragudtam az egyetemistákra, mert lenyúlták az összes csajt, szóval átérzem. De ez ránk, egyetemistákra is igaz. A 21 éves lányok leszarnak. A középiskolások meg néha kezdeményezni is szoktak nálam.
2023. okt. 23. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
3-4 év korkülönbséget a lányok 90%-a eltudja fogadni
2023. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!