Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez utalhat arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez utalhat arra, hogy nekik is szimpatikus vagyok? Lányok! Nálatok ez jelent valamit, vagy csak egyszerűen baráti gesztus?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, de hirtelen megismertem több (három) számomra álomlányt. Gyönyörűek, szépek, okosak, kedvesek, intelligensek és aranyosak. Tényleg olyanok, mint akit elképzelnék magam mellé kedvesemként. Valamelyikükkel biztos összejön majd egy szép szerelem, a többiekkel meg inkább maradunk barátok.


Az egyikükkel nemrég találkoztam az utcán a busz mellett, mert "egészen véletlenül" arrafelé jártam amerre ő. Amikor köszöntem neki, akkor visszaköszönt, örült, hogy találkoztunk, majd együtt mentünk tovább, sétáltunk egyet, elkísértem egy ideig, eközben végig beszélgettünk (persze suliról, hobbikról, hasonló dolgokról, tehát ennél nem "belsőségesebb" témákról).


A másik lánnyal még a hétvégén találkoztam. El kezdtünk beszélgetni, vele is hasonló témákról (suli, magánsuli, szabadidő). Közben megdicsértem, hogy milyen szép, ennek láthatóan örült, hisz mosolygott, kicsit zavarban volt és megköszönte. Ő is többször dicsért, elsősorban azt mondta, hogy nagyon okos vagyok, illetve intelligens vagyok.


Lányok! Ezek egyszerű baráti gesztusok, vagy ez már jelenthet valamit?


Mit gondoltok? Ez utal valamire? Végre lehet, hogy valakinek kelleni fogok, és nem maradok örökre egyedül, mint eddig gondoltam? Mégse lennék olyan csúnya, gáz, gyerekes, rossz srác, mint eddig gondoltam? Mindenesetre legyen ez bármi is, nekem nagyon jól esett.


16 éves fiú.



2023. okt. 24. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mitől érzed rossznak magad?
2023. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam csak úgy fiúkkal elbeszélgetni. Ha pedeig megdicséred nyilván zavarba jön. Nem ismerem a személyiséfüket, lehet h van akinél ilyenkor tetszel, de ne bízd el magad. És ha mind a hárman tetszenek, akkor hogy akarsz így barátnőt? Szerintem maradj barátnak, majd később próbálkozz, ha mélyebb érzelmek lesznek.

L.

2023. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!