Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jó lenne ez a szöveg,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ez a szöveg,hogy elhivjak egy lányt randira ?Több lent.

Figyelt kérdés
"Szia!Szimpatikusnak talállak már egy ideje. Lenne kedvedmeginni egy teát holnap olnap?☺️"

2023. okt. 25. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

A vége jó. De azt, hogy "Szimpatikusnak talállak" gyakorlatilag minden srác leírja, így egy tucatüzenetről van szó. Ha nem akarsz tucat lenni, akkor ne használd ezt.

A másik, hogy lányt csak akkor hívunk el bárhova, ha már ismerjük egy ideje. Ha már beszélgettetek, vagy chateltetek korábban, akkor mehet az elhívás, de ezek hiányában nem ajánlom.

2023. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
30%

Igen, a magyar nyelv szabályai szerint [minusz a typo] így meghívhatod teázni, mi a kérdés?


Lehet én volta mtúlságosan régen GYK-n [nem ez a fogalom nem létezik..], de a "Jó lenne ez a szöveg..." kezdetű kérdésekben álltalában valami cringe csajozós szöveg van, nem pedig egy meghívás teára. Kicsit átbszva érzem magam to be honest.. :D

2023. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor a szimpatikus helyett mit írjak ?
2023. okt. 25. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
#3 Semmit nem kell írni helyette. Nyílvánvaló, hogy szimpi neked, ha elhívod. Amúgy mennyi ideje beszélgettek?
2023. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kucc ***** válasza:
75%

valami totál baromsággal szólitsd meg (szerintem nagyon fontos az első benyomás és mély nyomot kell hagyni) akár viccesen akár valami random dologgal hogy "A kutyám lenyelt egy lego darabot és csak azzal élheti túl ha eljössz velem egy randira!" ( jo ez most egy totál hirtelen összekapott hülyeség)

legalábbis én biztos igent mondanék egy ilyenre XD

17 L

nem biztos hogy mindenkinél bejön, de ha egy jó csaj akkor ajánlom hogy működjön különben a nő halott belül, no lélek. vágod?

najolvan,további szép sikereket kívánok!

2023. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj, hogy túlságosan ráfeszülsz. Így nem fog menni srác, nem kell begyakorolt szöveg, csak természetesen. Én ahányszor ilyen begyakorolt szöveget próbáltam lányoknál, mindig elb*sztam, mert ezen kattogtam, de amikor már ismertem is a lányt, és tudtam mit szeret, máris elhívtam egy olyan helyre, amihez neki is volt kedve. Ez sokan nem értik.
2023. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Egy istennő vagy, hadd legyek a híved egy napra.
2023. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen jo, ha o szimpatikusnak tart, es a kiszemeltje vagy, nem fog elutasitani.

Csak ne legyel nyomulos es mosolyogj ra

2023. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

5: hát ezen jót mosolyogtam, és amúgy régi osztálytársamnak biztos bejött volna, de azt hiszem ha egy másmilyen "belső stílusú" lány lennék, elég furán néznék a srácra.

Mondjuk simán kinézném magamból, hogy ilyet mondjak, ha egy ismeretlen vkivel akarnék elmenni😅 (de nem akarok)

16f

2023. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Merem remélni, hogy nem így írtad le neki az üzenetet mint ahogy ide felraktad.

Nagyjából csak ismételni tudom azt amit az előttem lévők írtak, nagyon rá vagy feszülve a csajra és a lehető legbasicabb szöveget írtad neki ami alapján a csaj csak egy tömeggyártott simpnek fog tartani.

2023. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!