Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam randira?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel az elmúlt egy hétben 3-4 alkalommal írogattam instagramon, mind 1,5-2 óra hosszat. Az iskolában is beszéltem vele a múlt héten párszor(ezen a héten nem voltam suliban, csak a jövő héten megyek). Két hete ismerkedtünk meg. Szerintetek eltelt már annyi idő, hogy jövő héten elhívjam pl egy kávéra? Mindenképpen 4 szem közt szeretném elhívni, nem instán. 17/F
nov. 3. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól mentek a beszélgetések,, nem volt erőltetett, nem volt kínos hallgatás, akkor simán.
nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hívd el nyugodtan. Végre valaki aki nem töketlenkedik heteken keresztül. Ha tetszik, jól elvagytok és látsz rá esélyt hogy ez kölcsönös, egy hét bőven elég. Gyakorin mindig olyanokat olvasok hogy valaki hónapok óta beszélget valakivel és még mindig nem lépett, aztán meg van lepődve ha nemleges választ kap. Most még friss az élmény mind a kettőtökben, ilyenkor a legjobb lépni és ilyenkor van a legtöbb esély hogy igent mond. Hajrá :)
nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudtok kommunikálni és érdeklődik ő is irántad, akkor mehet simán.
nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem most kellen vagy tegnap randira hívnod. S már két hét is eltelt mióta megismerted. Akár már múlt héten is megtehetted volna. Ne tökölj, mert ezt ő is látja ha csak az időt húzod mert mulya vagy.
nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most, itt a hétvége! Találkozzatok!!! Sok boldogságot!
nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

hívd el? majd hívd fel magadhoz aztán jól keféld meg

(de vegyél óvszert)

nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várni. Addig amig vársz más is beszélni fog vele de ő cselekedni fog
nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma meghívtam egy sütizésre és igent mondott!
nov. 6. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes!

További sok sikert nektek!

nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8# szuper! :-)
nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!