Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már fél éve nap mint nap hazakisérek. Nagyon tetszik nekem és megfigyeléseim szerint ez az érzés viszonos. Hogyan közelítsek felé jobban. (pl: randizás vagy nemtom)


Kérlek titeket a hülye válaszoktól óvjatok meg.


nov. 5. 02:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!:) Szerintem elsősorban mindenképp próbáld meg az egyik hazakisérés folyamán mondani neki, hogy csinálhatnátok valamilyen programot a sétán kívül is( nem tudom, hogy olyan e a kapcsolatotok, hogy a sétán kívül máskor is szoktatok e találkozni) ha esetleg van kutyája valamelyukőtöknek elmehetnétek sétáltatni, és közben nagyon jó lehetőséged adódna hosszasabban is beszélgetni vele, én a helyedben néha tennék apró utalásokat arra, hogy neked barátságnál több a szándékod, és figyelj, ha biztos vagy a dolgodban, és elég bátor vagy hozzá, én biztos, hogy elhívnám valahová, vagy akár egy szimpla sétára is, és bevallanám neki, hogy mit érzek, csak így tudhatod meg van e értelme tovább várni rá, és vágyakozni utána, és reméljük, főleg hogyha te így figyelted meg, hogy a lány érzései azonosak!😉 Én a helyedben nem vesztegetném az időt, ne kertelj, mondd meg kerek perec, és reméljük, hogy ő ennek örülni fog. Tudod aki mer az nyer..😌

Remélem tudtam kicsit segíteni, és sok szerencsét kívánok a lánnyal, szorítok neked!!🥰

nov. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Az a probléma hogy nem merek ilyeneket kérdezni tőle és nem is tudom hogy kérdezzem.

nov. 5. 02:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha egy randira híváshoz sincs bátorságod, akkor szerintem egyelőre hanyagold a csajozást és építs önbizalmat. Ez nem bántás, csak jót szeretnék tanácsolni. Ha ezt nem mered megtenni, akkor egy randin se mernél kezdeményezni, vagyis sehogy se lenne ez jó.
nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék bátorságot szerezni vagy mit kondjak neki?
nov. 5. 09:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy biztos magadban, addig tényleg nem érdemes próbálkozni, igaza van #3. A lényeg, hogy légy magabiztos mert az a kulcsa egy kapcsolat megkezdésének, és kiépítésének. Csak akkor kezdeményezz, hogyha biztos vagy magadban, minden fejben dől el, ha tényleg el tudod hinni magadról már, hogy sikerülne, akkor vágj bele!! Tanulj meg hinni magadban, és elhinni hogy vagy elég jó ahhoz hogy megtedd, és állj hozzá pozitívan, ne azon agyalj, hogy mivan ha.., csak higgy magadban és menni fog!! Hajrá!😉
nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már a magabiztosságot megszereztem a mai nap. Az lenne a kérdésem hogy hogy lenne a legjobb megfogni a lány kezét? Találjak ki valami béna cselt, vagy csak úgy rakjam oda a kezem azt majd lesz valami?
nov. 7. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen csel sem, csak szimplán fogd meg a kezét, mihelyt bármelyik pillanatban is azt érzed, hogy na EZ a jó alkalom rá, de szerintem semmiképp se akkor csináld amikor hazafelé mentek suliból, hanem akkor amikor ezen kívül találkoztok, akkor sokkal több lehetőséged is lehet rá. Biztos örülni fog neki!! Azért majd írj fejleményeket, hogy sikerült e!!:)
nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!