Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csábíthatok el egy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatok el egy 15 éves lányt?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és nagyon tetszik nekem egy 15 éves lány. Szeretnék randizni vele, de csak találkozgatunk nagyon ritkán. Egyébként nagyon lelkisérült és egy apaszerű férfit, vagy anya szerű nőt képzel el maga mellett, mert hajlik a nők felé is sajnos.


Sajnos... 😔 Túlsúlyos vagyok. 172cm és 110kg. Szerencsére jól eloszlik rajtam, de ez akkor is borzasztóan gáz.


Nem tetszem magamnak és szeretnék lefogyni.

Nagyon sokat segítene ebben ha ez a lány csak esélyt adna arra, hogy lehet köztünk valami. Óriási motiváció lenne, hogy én igenis fogyjak. Szeretnék fogyni.


Ha most el is kezdem, legalább 1 év mire változást lehet észrevenni rajtam. Az alatt az 1 év alatt más is elcsábíthatja.

Csak azt szeretném, hogy esélyt kapjak, és türelmi időt, hogy jobban nézzek ki számára... Mert tényleg azt érzem, én szeretem ezt a lányt.



nov. 7. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Te nem túlsúlyos vagy hanem elhízott.


Ráadásul ez már súlyos elhízás, úgynevezett másodfokú. Ez biztos hogy nem oszlik jól el rajtad, és bárki látja hogy szét vagy hízva.


Ez biztos hogy nem jön be egy lánynak sem , hacsak nincs elhízás fétise.

nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. Szombathely
nov. 7. 07:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csábítás nem a te műfajod. Inkább beszélgess vele sokat, hogy láthassa a belső értékeidet is, hátha azok meggyőzik.
nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Beteges, önző hozzáállás.
nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És heti hányszor jársz edzeni? Vagy most még jelenleg nem mész, mert előbb el akarod csábítani? Utána mi lesz az indok, miért nem mész majd? Ne halogass, irány a konditerem. Ha meg összetöri a szíved a csaj, annál jobb nem is történhet veled, mert akkora motivációt ad hogy egy éven belül bikára gyúrod magad. Tedd rendbe a saját fizikai és mentális egészséged mielőtt csajozni kezdesz. Ha te nem vagy megelégedve magaddal, hogy várod el mástól hogy ő elfogadjon így?
nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miket eszel egy nap?

A kalóriadus dolgokat valószínűleg előnyben tartod, szar kajákat eszel, stb.

Ha az emberek egy kicsit több zöldséget, gyümölcsöt ennének máris jobb lenne a helyzet.

Egy uborka kb 15 kcal tartalmaz.

Egy bigmac 560 kcal.

Egyiktol sem fogsz jollakni. De az uborka legalább eltelít, ha pedig mellé eszel valami kötetet, húst, akkor jól is laksz vele. Ha eszel mellé teljes kiőrlésűt vagy rostosat, akkor azokat több ideig fogod emészteni, nem baszogatja a vércukorszintet úgyhogy jól is laksz vele sokáig.


Szóval ami fontos. Csak annyit kéne tenned, hogy odafigyelsz mit eszel, nem kell se éhezned, de még nagyon edzened sem, hogy drasztikusan elkezdjél fogyni.

De nem, te egy lány visszajelzésére vársz, ami azt mutatja meg hogy akaratszegény vagy. Ha le akarsz fogyni azt magad miatt és az egészséged miatt kell. Szerinted ha van legalább 7 milliárd ember a földön, aki nincs elhizva, akkor mennyire lehet nehéz egy normális étrendet betartani, de komolyan?

nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
egy normalis 18-19 eves nem 15 eves lanyokra hajt. minimum legyen 16 pedo
nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
„mert hajlik a nők felé is sajnos.” ezt hogy érted?? és miért sajnos?
nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg leszbikusnak érzi magát
nov. 8. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

hát ha leszbikusnak érzi magát akkor mit vársz tőle istenem???

ez olyan mintha te meleg lennél, és egy lány akarna téged.

nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!