Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megijedhetett az érzelmeitől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedhetett az érzelmeitől?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akivel már korábban találkoztunk de csak két évre rá kezdtünk el beszélgetni. Olyan jól alakult hogy napi szinten irogatott, ha dolgoztam is és órák után tudtam visszaírni, akkor is egyből visszaírt. Az első talink is tökéletes volt, a végén megcsókolt, utána egyből keresett tökre be volt pörögve, másnap egyből taliztunk ismét e miatt. Utána is hajnalokig beszélgettünk, romantikus volt a későbbi randikon is úgy csókolt olyan érzelmesen lágyan mint aki odavan. Én is elkezdtem érezni dolgokat, aztán hirtelen elhidegült lett és olyanokat írt hogy neki most nincs ideje a kapcsolatokhoz mert ki megy külföldre tanulni nem lesz ideje stb… teljesen más ember lett. Összezavart mert ő volt az aki annyira romantikus volt végig és úgy tűnt akarja a dolgokat nagyon is. Érzelmileg.

nov. 12. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Jött más akivel gyorsabban haladt
nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megírta: kimegy külföldre. Vsz. nem bízik a távkapcsolatokban. Helyesen.
nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külföldi dolog igaz, akkor érthető, hogy nem akar fájdalmat okozni magának és neked sem.
nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!