Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért küldenek el a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek el a lányok vagy kerülök friendzoneba?

Figyelt kérdés
Eddig 3 lány volt, akivel azt hittem, hogy alakulóban van valami, a legutóbb már a randi is le volt beszélve, de mégis lemondta a lány, mert másik fiú volt a dologban(mostmár nem is köszön nekem, pedig minden nap találkozunk, mivel egy iskolába járunk(zárójel az zárójelben, hogy inkább megbeszelném normálisan az ilyen dolgokat, csak van aki inkább úgy tesz, mintha nem is ismerne)). Volt amikor csak friendzoneba kerültem, és olyan is, hogy miután elhívtam randizni, megmondta nekem a csaj, hogy nem jövök be neki, maradjunk barátok, de azóta sem találkoztunk… Ezek nem ilyen random egyszer beszéltünk és elhívtam randizni dolgok voltak, hanem mindegyik esetben beszéltünk suliban, suli után és instagramon is legalább 1-2 hete, mikor elhívtam meginni/megenni valamit őket. Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, a testalkatom átlagos, de nem vagyok az osztály menője, nem is feltűnősködök(ezt azért írtam, mert a környezetemben mind az ilyen fiúknak van barátnője). 17/f
nov. 15. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első eset a legegyértelműbb: több vasat tartott a tűzbe, csak aztán gyáva volt megmondani, hogy nem téged választott.

A beszélgetéses dolgokra pedig azt javasolnám, hogy elhívás előtt puhatolózz, illetve figyelj. Ha például egy csaj alig érdeklődik a beszélgetés alatt, nem kerülnek szóba forróbb témák, illetve nem válaszol gyorsan, akkor ezek intő jelek lehetnek, hogy nem akar semmit.

nov. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ne a lelkükre legyél kíváncsi így az elején. Legyél férfi, legyél határozott és merj nemet mondani ha valami nem tetszik. Ne keresd állandóan a kedvüket meg azt, hogy mi az amit szeretne. Kell egy egyensúly ide is. Ha nem így teszel akkor kerülsz ilyen helyzetbe.
nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem levők jokat írnak, illetve hagyd ezt a fosbook/insta buzulást, míg te otthon a billentyűket vered, a lányokat már rég lekapják, aztán már verhetsz mást is. :)
nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%
Én lányként csak azt tudom mondani, hogy ha valaki azt mondja, hogy legyetek csak barátok, akkor biztos, hogy örökre vége van. Ez egy "védekező mechanizmus". Azért tűnik el, mert ezután már túl kínos lenne. Persze néha vannak kivételek, de a kivétel erősíti a szabályt. Nem igaz?
nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!