Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bejön az osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az osztálytársam, randizhatunk?

Figyelt kérdés

Nemrég felfigyeltem egy osztálytársamra, és felébresztett bennem valamit. Még sosem volt igazán kiszemeltem, bejött pár ember, de még sosem éreztem ilyen vonzódást egy fiúhoz.

A fiú magas, vicces, izmos, gyönyörű haja van, és imádom a nevetését.

Az a kisebb probléma, hogy osztálytársak vagyunk, a nagyobb az hogy, életemben még csak max. 5 mondatot váltottam vele.Most 11.-ben vagyunk, így 3 éve alig beszéltem vele. Nem lenne fura hirtelen elkezdeni beszelgetni vele?

Lehet esélyem egy ilyen fiúnál egyáltalan? (nincs barátnője, és nem is szoktam látni lányokkal beszélgetni)



nov. 18. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lenne fura hirtelen elkezdeni beszelgetni vele?" - Nem hinném, hogy van ebben bármi fura. Úgyis látni fogod rajta, hogy szívesen beszél-e veled, vagy sem. Ha pedig keresni fog ő is, akkor jó úton haladsz.


"Lehet esélyem egy ilyen fiúnál egyáltalan?" - Erre a kérdésre nem lehet válaszolni.

nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írja! hajrá!
nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most értél meg annyira, hogy érdekel a dolog.

Kezdd el nyugodtan, aztán majd kiderül!

nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!