Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van bármilyen budapesti hely,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármilyen budapesti hely, ahol meleg van, ingyenes és van olyan része ahol egy pár nincs nagyon szem előtt? Esetleg nem is zár be olyan korán?

Figyelt kérdés
Így, hogy hűl az idő sajnos már nem olyan kellemes a kedvenc szabadtéri helyeink meglátogatása, főleg estefelé ://

dec. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó kocsmára igaz ez. Ott mindenki magával, vagy a társaságával van elfoglalva, szóval le sem tojják, ha ti ott csőröztök.
dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk kocsmaba nen illik bemenni es ulni orakat ha nem fogyasztasz..


Menjetek plazaba vagy mas bevasarlokozpontba.

dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Sirius és az Altair teaházakat nagyon ajánlom, sokat jártam a párommal is, barátaimmal is ezekre a helyekre, amikor gimis voltam. Igaz, nem ingyenes, de egy kancsó tea annó bőven megfizethető volt, valószínűleg most is az, és csendes, kellemes, meghitt.
dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!