Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt már ilyen? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blugyblugy3 kérdése:

Veletek volt már ilyen? Ha igen, mi lett a vége?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom elhívott randizni, és igent mondtam, mert bejön. Nagy a valószínűsége, hogy összejövünk, de nem szeretném elveszíteni. Volt már valakivel ilyen? Mi lett a vége? Van köztetek olyan, aki barátságban maradt vele?

dec. 5. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Engem kerek 3 évig győzködött a legjobb srác barátom, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Végül elkezdtem randizni vele, 2.5 évig jártunk. Aztán szakítottunk, így őt is elveszítettem, és vele a legjobb barátomat is.
dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem attól függ, hogy jártok e.

ha egyikőtök többet érez, az a barátság már nem lesz olyan, mint előtte. Akkor meg már érdemes előre "menekülni", hátha.

dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán maradhattok barátok akkor is, ha kihül a szerelem. Nem mindegy, hogy hogyan szakítotok, de ha csak simán szétmentek, akkor is maradhattok barátok, csak kell egy kis szünet, hogy kifújjátok magatokat a kapcsolat után.
dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3. : egészen a következő kapcsolatig... A köv. barátnő tuti nem viselné el, hogy az exével legyen jóban.
dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Összejöttünk, és minden okés, és majd szeretnék erről vele beszélni, hogy szerintem simán maradhatnánk barátok, persze ha a szakítás oka nem a legjobb. Köszönöm még egyszer!
dec. 6. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Összejöttél vele és arról akarsz már beszélni mi lesz ha szakítottok? Sok értelme nem volt csajos.
dec. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!