Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 24 évesen 17 éves lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen 17 éves lánnyal randizni okés még?

Figyelt kérdés
dec. 16. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Okésnak okés, a kérdés inkább az, hogy megéri-e.
dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem látok abban semmi kivetni valót. Ti érzitek hogy mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak.
dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Úgy látom, hogy az egyes válasz lepontozóiban nem merült fel a lehetőség, hogy egy 17 éves lány nem elég érett egy 24 éves sráchoz.
dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem komolyat tervezel, OK.
dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem rendben van. A 17 éves lány majdnem felnőtt, a 24 éves fiatalember ifjonc még.
dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
16%
szerintem nem okés. fiatal hozzád.
dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez nem komoly kulonbseg. De még komoly kulonbseggel is vannak csodás komoly, mély kapcsolatok. Lehetnél tízzel több is, és azzal sem lenne gond ha megvan a szeretet, rugalmasság, célok, érzelmi intelligencia.
dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ. Lehet az én hozzáállásom sekélyes, de a külső sokat számít, hogy mennyire fognak elítélni érte. Egy 24 éves nézhet ki 30-nak meg 18-nak is külsőre.
dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ronin83 válasza:
Simán jó lehet. Ugyanilyen helyzetben voltam, ennek 15 éve, és most a feleségem.
dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyéniség függő. Ismertem ilyen párt, működött.
dec. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!