Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjak randira egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blabla bala kérdése:

Mikor hívjak randira egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon szimpi. 1-2 hetente tudoi vele beszélni kb egy vékony órát. Eddig 3× beszéltem vele, de volt,hogy más lány társaságában. Nincsen semmi tapasztalatom a randizásban, mert még sosem próbáltam felszedni lányt, de nála nagyon elgondolkoztam. Ezt hogy érdemes csinálni? Szerintem jól nézek ki, de nem gondolom,hogy túl sok lány randizna velem csupán a kinézetemért. Azt is hallottam,hogy nagyon nem jó, ha bekerül az ember a lány friend-zonájába, mert utána nehezebb felszedni. Úgy érzem,hogy ő is szívesen beszélget velem, de nem erzem azt, hogy fülig oda van értem. Honnan tudom,hogy mikor van a megfelelő alkalom, hogy valszeg ne utasítsa vissza a randit?

dec. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

tudoi, felszedni, valszeg.


Előbb tanulj meg helyesen írni. Aztán növessz tököt, majd figyelj a jelekre.


Sok sikert! 🫡👍👍

dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minén hamarabb elhívod, annál jobb. Érdemes olyankor, amikor csak ketten vagytok, mert akkor kevésbé keres kifogásokat. Ha e mégsem jönne össze, azzal sincs gond, csak tudnod kell helyén kezelni az "indokait", ami miatt nem tudtok találkozni.

Ha az elején nincs oda érted fülig, az nem baj. Majd alakulni fog.

dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ne húzd tovább, hívd el most. Ha az eddigi pár beszélgetés alapján nem tetszel neki, akkor amúgy is mindegy, ha meg tovább beszélsz vele, akkor friendzoneba csúszhatsz.
dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Es a randira hívást nem érdemes chaten csinálni,ugye? Mert az a gond,hogy legtöbbször mégegy lány is becsatlakozik a beszélgetésbe, és aközben lehet nem a legideálisabb elhívni. Úgy lehet fogalmazni, hogy: "Nagyon szimpi vagy, jobban megszeretnélek ismerni, eljönnél valamerre egyik nap?" És akkor egy szimpla esti séta, esetleg egy kajálás az jó ötlet, ugye? Mindenképp kell valami extrább, pl kaja, vagy eslő randinak jó egy dumálós sétálgatás?
dec. 19. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neten is, csak ne várj sokat.
dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, chaten is el lehet hívni, csak ha élőben teszed, az egy plusz pont neked.

Ez nagyon jó megfogalmazás: "Nagyon szimpi vagy, jobban megszeretnélek ismerni, eljönnél valamerre egyik nap?"

Egy séta is elég lehet, de érdemes valami pluszt is beszervezi, valami élményt. Valahogy úgy tervezd el, hogy amikor elmeséli a legjobb barátnőjének, akkor ne tudja elmondani egy-két szóval. (Remélem érthető.)

dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg akar neten, az is jo.
dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!