Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Offolnátok valakit azért mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offolnátok valakit azért mert esetleg nem bírjátok a szüleit?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy nem jöttök ki jól a szüleivel, Nem olyan amilyennek elképzeltétek.
dec. 20. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ilyen mértékben, ha ezzel a párom sincs másként. Alapvetően az én szüleim is borzasztóan kritikusak e téren, de hát nem is nekik kell hogy megfeleljen ;)
dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
offolni nem. De hosszú távon lehetnek belőle problémák
dec. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor nagy gond, ha a párod nem érzi, hogy baj van a szülőkkel. Az én barátnőm például tudja, hogy gázosak a szülei, ezért nincs ebből baj.
dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyenek is azok a szülők. Hosszútávon mindenki a szülei viselkedésmintáit veszi fel, akár tudatosan akár nem. Ugye azt látja ~20 évig, szóval rohadt nehéz elszabadulni az ilyen szintű bevésődésektől. Szóval valószínűleg hosszú távon a párom is olyanná válna mint a szülei, jó esetben mérsékelten rossabb esetben teljesen. Ha úgy érzem tudnám tolerálni a mérsékeltet akkor maradnék, de ha annyira más akkor inkább hagynám. Jobb friss kapcsolatot megszakítani mint több éves házasságot, mindkét félnek.
dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem offolnám, de okozhatna kellemetlenségeket
dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem párkapcsolat, de én szakítottam meg barátságot azért, mert a szüleit nem bírtam elviselni. Az apja állandóan benyitott "véletlenül" mikor a wcben voltam, és ahelyett, hogy rögtön kiment volna, előbb mosolygott rám pár pillanatig... Az anyját meg rendszeresen láttuk részegen közmunkások ölében ücsörögni. Mellé mindketten templomba járó hívek voltak, míg az én szüleim nem, és mindketten mondták nekem, hogy pokolra fogok jutni, meg átkozott életem van/lesz. A barátnőm szerint se volt ez így oké, de engem rettentően zavartak ezek a dolgok. Középsuli felétől a végéig már annyira nem voltunk közel egymáshoz, nem mentem át hozzájuk, max a suliban beszélgettünk, de az egyetemi évek alatt teljesen elszakadtunk egymástól.
dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
En nem nem erdekelnek a szulei a baratom/baratnom erdekel😊
dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképp nem offolnám csak ezért. A szülőkkel való kapcsolaton is lehet változtatni, fordulhat pozitív irányba, ez szerintem főleg rajtad múlik, mert te vagy, aki épp készül leszakítani a kis virágszálukat. Ha látják, hogy jó gyerek vagy, bízhatnak benned, akkor jobb fejek lesznek, gondolom.

Inkább erre törekedj, ha szereted / szeretnéd a lányt.

dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!