Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelenti, hogy szimpatik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy szimpatikus vagyok én is neki, esetleg ő is vonzódik hozzám/megtetszettem neki valahogy?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy meg fogtok mosolyogni, de ekkora öröm még nem ért soha ilyen téren. :-) Egy gyönyörű, okos és kedves lány puszikat küldött nekem elbúcsúzásként. Azóta mosolygok, és ezt a mosolyt valószínű nem lehet letörölni egy ideig rólam. :-)


Mostanában kezdtem el újra lányokkal ismerkedni. Nemrég kaptam több ölelést is, amiknek szintén örültem, mivel előtte nem kaptam azt sem. De most... Egy lány, aki tetszik nekem, illetve kb. egy álomlány (gyönyörű szép, okos, intelligens, kedves) és egy kész kis fiatal hölgy puszikat küldött nekem, amikor elbúcsúztunk. Ma volt az utolsó nap a suliban a téli szünet előtt. Sokat beszélgettünk előtte, és sokat mosolyogtunk előtte... A barátnőivel ment haza a suliból, mindenki özönlött ki, így nem tudott odajönni hozzám, de rám mosolygott egy kicsit és küldött néhány puszit a levegőben. Fantasztikus volt. Annyira szeretem az ilyen lányokat. Ez a legszebb karácsonyi ajándékom. :-) Ha nem lettek volna ott a barátnői, akkor elhívtam volna egyet sétálni, meg mondjuk étterembe.


Lehet, hogy végre lesz lány, akinek szimpatikus vagyok és kellek? Nem maradok örökre egyedül? Lesz nekem is barátnőm?


Eddig borzasztó kicsi önbizalmam volt. Nem éreztem magam férfiasnak, nem éreztem magam igazi fiúnak sem, nem éreztem magam sem helyesnek, sem kedvesnek, sem semmi jónak. Ennek főként az volt az oka, hogy sok negatív visszajelzést kaptam toxikus emberektől a múltban, akik a környezetemben voltak...


Ez azt jelenti, hogy én is szimpatikus vagyok neki? Ő is vonzódik hozzám? Mindez hogy lehetséges? (Még mindig nem tudom teljesen elhinni.)


16/f



dec. 21. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy :) Legalábbis kedvel és szimpi vagy neki, ez már biztos. A többit ő fogja tudni elmondani.
dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szimpatikus vagy neki, közeledj felé!
dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :-)


#1.

Köszönöm!

Ennek örülök. :-D


#2.

Megpróbálok. :-)


Jöhetnek még válaszok, esetleg hozzám hasonló korú lányoktól vagy általánosságban nőktől is. Ti mit értenétek ez alatt? :-) Fiúk is válaszolhatnak persze, különösen ha volt már hasonló tapasztalatuk. Mi lett belőle?

dec. 22. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapj le a lehetőségre kérdező. Engem anyukámon kívül gyakrabban még nő nem puszilt meg. Ő puszilt a legtöbbet utána a nővére meg a mamáim és ennyi azaz a családtagjaim. Engem családtagjaimon kívül 1 nő sem puszilt meg soha de azt tudták mondogatni hogy törpe, csúnya stb meg a cuki szót nyalizásként a hátuk mögött meg ugyanúgy csúnya vagyok. Én csalódtam a nőkben de te csapj le erre a nőre. Legalább egy pozitív példa hogy a nők tudnak egy férfit szeretni bár nagy részük csak megjátssza hogy próbál kedves lenni meg stb dolgok.
dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!