Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen emberre utal ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberre utal ez?

Figyelt kérdés

A szituáció az, ha egy srác nagyon sok lányra ír rá online, de csak ilyen szia mizunál ragad le velük, meg épp megkérdezi, hogy hány évesek.


Ezeket büszkén meséli másoknak, mondván, hogy milyen jó csajokkal beszél, de akik hallgatják a meséit nem tudják, hogy csak rájuk írt megkérdezni, hogy hány éves, alig beszélt velük.


Ez gyerekesség? Bizonyítási vágy? Milyen jellem ez?



dec. 22. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem önbizalomhiány, amiből a bizonyítási kényszer is következik.
dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Valoszinuleg csak bizonyitani szeretne, lehet hogy melyen legbelul onbizalomhianyos.
dec. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy olyan emberre utal, aki keményen próbálja megmutatni a haveroknak, hogy milyen nagy menő, de valójában csak egy kis p*cs.


A srác gyerekesen viselkedik, mert nem tudja, hogy a nők nem egy darab hús, amit meg lehet venni. Bizonyítási vágya is van, mert úgy gondolja, hogy minél több lánnyal beszél, annál menőbb lesz. De valójában csak egy ostoba, aki nem érti, hogy a nők nem szeretik az ilyeneket.

dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkabb csak fel akar vágni vele😀
jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 de elég visszahúzódó jellemű az illető.
jan. 1. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ertem hat aztol ezzel akar felvag i ha mondogatja hogy hu milyen csajokkal beszelgetek😃
jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
57%
Szundis :)
jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem figyelemre vágyik, és nincs elég önbizalma egy rendes beszélgetéshez.
jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet önbizalom hiány, ha nincs rendes baráti köre és így akar bizonyítani a potenciális haveroknak és talán önmagának is.
jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5–ös,

Nem lehet visszahúzódó,ha rámer írni neten a szép csajokra. Szerintem a fiúk ilyenek,hogy felvágnak egymásnak hány lánnyal beszélnek. Amúgy általában,az ilyenek a való életben nem mernek odamenni lányokhoz,legalább is én ezt tapasztaltam.

jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!