Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a baja anyumak? 19/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja anyumak? 19/L

Figyelt kérdés

Egy új problémával állok szemben. November óta alakulok egy fiúval (mindketten 19 évesek vagyunk).

Na már most, ő még nem fejezte be a sulit, mivel külön lakik és kell a pénzt, hogy el tudjon költözni albérletbe már. (Ismerősöknél van)

Én most végzem a 13.évemet szakmai suliban, most kezdtem el dolgozni is.

Anyumnak nagyon szúrja a szemét.

Folyton azt mondja, hogy ne szerelmesedjek bele, reméli nem ködösül el a látásmódom, stb.

Aztán jött azzal, hogy mivan ha kirabol minket, ha csak átver, nem mond igazat arról, hogy hol lakik, mit dolgozik, mivan a családjával.


Nagyon gyanúsítgatja, kételkedik benne. Zavarja, hogy nálunk alszik és használja a vizet, hogy eszik.


Tegnap este ráírtam, hogy vele megyek haza, és reggel velem jön el a suliig, mivel most lett vége a szünetemnek, és vele szerettem volna lenni, de anya nekem esett írásban, hogy nem, ez az ő háza, nem csinálok semmit soha, viszem a pénzt is otthonról, stb.

Azt hiszi, hogy rossz hatással van rám, pedig csak végre jól érzem magamat, és ismét jól vagyok.


Beszélni nem tudnék leülni vele, mert neki áll feljebb, az én érzéseim nem számítanak, amíg az ő házában élek, amit csak én takarítok, még az ő szobáját is.

Plusz az alakulóm főzni is tud, segít a házi munkákban mikor nálunk van, anyuval is beszélget, de egyszerűen ellenszenves vele.


Mit tudok tenni, kezdek félni, hogy nem engedi hogy vele legyek, nem engedi, hogy nálunk legyen. És ez a “páromnak” is rossz, hogy miatta kapunk össze anyuval.


Amúgy meg anya kérdezi folyton, hogy vele beszélek-e, mi a helyzet vele.



jan. 8. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az anyukádé a ház, ő a főnök. Ha beszélni nem tudsz vele, költözés a megoldás.
jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

19 évesek vagytok... jogilag nem köteles beengedni a nem ott lakó egyént, azaz meghatározhatja, ki tartózkodhat az ingatlanban, de ahhoz már nincs joga, hogy bármi módon is meghatározza, hogy te hol legyél, és ezt semmilyen formában nem korlátozhatja. Következtetés: legrosszabb esetben te mész át hozzá.


Mondjuk gondolom, túl vagy már azon, hogy megkérdezd, milyen jogalapon gyanúsítgatja..

jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, hogy ő a “főnök”, de múltkor pont ő maga mondta, hogy inkább nálunk legyünk, mintsem ne tudja merre járok, kikkel találkozok meg miegyéb. Ha el megyek otthonról, még ki se teszem a lábamat de már első kérdése, hogy mikor megyek haza? És ezt még azalatt a pár óra alatt is eljátsza, de csak ha a “párommal” vagyok.
jan. 8. 14:16
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

19 évesen már ezeket a kérdéseket meg kell tanulni helyén kezelni, s az efféle beérkező hívásokat ignorálni.

Lehet mondani, ha ennyire ellenséges vele, akkor nem ott lesztek, hanem a párodnál, és majd hazamész, amikor hazamész, nem fogsz neki mindenről beszámolni...


Másik megoldás, hogy kitálal, miért ellenséges ennyire a pároddal, mi az oka erre... (esetleg hallott róla valamit, esetleg vele kavart, esetleg stb...)

jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Anyudnak az a baja, hogy túlféltő szülő, ami az egyik legrosszabb. Végleges megoldás a költözés lehet, de talán a költözés gondolata is hatékony lehet. Úgy értem ezt, hogy megmondod neki, hogy vagy elfogadja végre a párodat, vagy (amint lehet) elköltözöl onnan, mert nem bírod elviselni, hogy le vannak tojva az érzéseid, illetve hogy ok nélkül vádolja a párod mindennel. A túlféltő szülő attól fél, hogy elveszti a gyerekét, így talán lesz annyi agya, hogy picit változtat magán.
jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4es, mondta nekem, hogy őt már verték át, de tisztára bezsongott, hogy ne legyek szerelmes belé, legyenek fenntartásaim vele kapcsolatban. Mikor először látta, folyton azt kérdezgette, hogy nincs-e benne cigány vér, a bőre színe miatt.
jan. 8. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ezt projekciónak hívják. Ignorálandó!
jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nemmegysueru nem jonez a tulfeltes talan leszokik rola
jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Van valami konkrét ok, amiért ellenszenves a srác?
jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk is hasonló volt a helyzet mikor 18 voltam.

16 evesen ismertem meg a srácot, tobb mint 1 évig távkapcsolat volt, nem is találkoztunk.

Majd mikor végre anyum megengedte hogy találkozzunk nem volt neki szimpi pedig látta a képeken.

Össze vissza elhordta mindennek pedig nagyon kedves srác és dolgozott is meg minden.

Aztan 1 honap igy eltelt hogy találkozgattunk aztán már ott is aludt mert hát 4 órát utazott miattam.

Anyum el akart minket tiltani, mikor randiztunk felhívott azzal hogy nem hozzám való nem ilyen embert képzelt el mellém megfogom bánni meg csunyákat mondott rá.


Az lett a vége hogy haza mentünk anyához, bedobtam a táskámba pár ruhát meg fontos dolgokat. És míg anyum a szobájában volt az élettársával (aki persze 10 éve csalja de anyám le szarjaxd)

Na ameddig a szobában voltak mi leléptünk. Mikor az állomáshoz mentünk akkor hívott sírva hogy jól meggondoltam e.

Hat nagyon fájt a szívem de változó volt anyummal a kapcsolatom szinte sose értette meg a problémáim ezért igen eljöttem.

Rá pár honapra anyaval is rendbe jott a kapcsolatom. Én kezdeményeztem tobbszor is.

Aztán mikor ujra láttuk egymást már mindketten sirtunk mert mégiscsak hiányoztunk egymásnak.

De elfogadta hogy vele akarok lenni, most sincs megelégedve a párommal de legalább már nem szidja tudod igy elvannak amugy néha jol szorakoznak egyutt.


Most vagyok 20, azota is mindent megtudunk beszélni a már 1 éve vőlegényemmel es teljesen új életet kezdtünk kettesben.



Azr tanácsolom ha anyuddal nem tudod megbeszélni, próbálkozz mint az őrült de ha nem megy akkor tényleg csak a költözés segíthet.

jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!