Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csókra tippek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókra tippek?

Figyelt kérdés

#csok #elsocsok #elso #16
jan. 27. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszerű érzés!

Vagy... pontosan mire is vagy kíváncsi?

jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudom hogy kell csokolozni... mit tegyek stb
jan. 27. 12:05
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Van itt egy remek leírás olyan 10 évvel ezelőttről...
jan. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy itt a kérdésed alatt van egy csomó hasonló kérdés, jó válaszokkal.

De legalább azt megírhattad volna, hogy fiú vagy, vagy lány.

jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lány
jan. 27. 12:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold túl
jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lány vagy, akkor a legtöbbször csak annyi a dolgod, hogy ne ijeszd el a fiút, és csókold vissza.

De ha kicsit félénkebb, akkor búcsúzásnál óvatosan öleld át, és húzd magadhoz. Aztán csókold meg valahol. Ha feléd fordul, akkor a száját, ha elfordul, akkor az arcát.

jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van 600 másik kérdés erről.
jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gondolom mivel csak pár nap telt el azóta, így még aktuális, kivéve ha már elcsattant azóta.

Egyébként nem nagy dolog, szerintem a fiúnak kellene egyébként is kezdeményezni, de adhatsz neki jeleket hogy te már kész lennél rá, például randin hosszasan megöleled és a szemeibe nézel jópár másodpercig mosolyogva. Akkor ha bátor, vennie kellene a lapot.:)

Lényegében amikor hajol az arcával a tiedhez ne pánikolj be, csak élvezd a csók előtti pillanatot (szerintem ez legalább annyira izgalmas, mint maga a csók) majd finoman egymáshoz simulnak az ajkaitok, akkor majd nyisd ki picit a szád és úgymond lágyan szívd be az ajkait. Én legalábbis így szoktam csókolózni, közben simogasd a srác arcát, tedd a kezeid a nyakába. Élvezd ahogy egymásba simulnak az ajkaitok.

Amúgy tényleg jön magától, ha jobb esetben a srác is nagyjából ráérez.

Nekem volt már több emberrel is csókom, volt aki annyira nem mozgatott meg vele, valahogy olyan unalmasnak tartottam, más meg egyszer olyan érzéki finom volt, majd fokozatosan egyre hevesebb és nyelves. Engem ezzel nagyon fel lehet tüzelni:)

Ha már gyakorlottabbak vagytok, ki lehet próbálni nyelvekkel is ha szeretnétek, lényegében az egyikőtök átdugja a nyelvét, és azt a másik úgyis kell érezze, és úgymond összeérnek a nyelveitek, és simogatják egymást. Habár nekem a sima csók romantikusabb, de lehet cserélgetni.

20L

febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonomm valaszokat!!!!

Jovoheten talan elmegyunk setalni.

Habar a srac eleg felenk es zavarba van tolem.. nem lesz ebbol meg szerintem semmi csok:(

febr. 4. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!