Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin illik virágot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin illik virágot vinni?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki vinni egy kisebb, 5 szálas rózsacsokrot, fehér meg rózsaszín rózsákkal. Hányadik találkozón illik? Eddig egyszer voltunk kávézni, de beszélgetünk már neten meg élőben is egy ideje

febr. 14. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az első randin mindig nagyon furi volt, ha rózsát adtak. De bármilyen más virágnak örültem. A kedvencem az volt, amit a későbbi férjem adott, három tök szép őszi levelet tartott a kezében, mikor odaértem, hogy míg várt, nekem szedte.
febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hová mentek. ha nem tudja azonnal vízbe tenni, vagy letenni valahová, akkor szerintem felejtős, és inkább mondjuk bonbont vagy csokit vigyél neki. a virágot meg tartsd meg akkorra, amikor olyan helyre mentek, ahol biztonságban lehet a virág.
febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#10 Nem igazán randiztam még eddig, plusz nem annyira vagyok képben az emberi érzelmek felismerésével, ezért nem igen tudom ezt behatárolni. Viszont van egy olyan érzésem, hogy vetélytársam akadhatott akiről én nem tudok, ezért szeretném kicsit nyomatékosítani a szándékaimat.
febr. 14. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az első hónapfordulónkra kaptam virágot, de szerintem nem is volt ezzel baj. A barátom válogatott össze nekem egy csokrot.

De ő nem annyira virágadó típus, inkább kisebb ajándékokat kapok, egy-egy csoki vagy kedves üzenet, szóval lehet más kapcsolatban ez a pont hamarabb jön el

febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!