Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor hívjam el randizni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el randizni? Írjak rá?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, nagyon sokat beszélgetünk, gyakran délután is írunk egymásnak. Szoktunk kettesben beszélgetni az osztályban, vagy amikor kimegyünk egy üzletbe vásárolni valamit enni, de ilyenkor értelem szerint más osztálytársak is vannak körülöttünk. A héten már 4-szer próbálkoztam elhívni kettesben a kisboltig, de örökké megkérdezte vagy tőlem vagy tőle egy haver, hogy jöhet-e velünk. Konkrétan annyit próbálkoztam már, hogy a táskámban rohad 3 fölöslegesen vásárolt kifli. A problémám csak annyi, hogy nem tudunk full négyszemközt beszélni. Arra gondoltam, hogy egyik alkalommal mikor írogatunk instagramon, elhívom meginni egy kávét például. Sosem csináltam még ilyet, örökké élőben hívtam randira lányt. 16/F
febr. 15. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet instán elhívni.
febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
80%
De ha örökké élőben hivtál el egy lányt, akkor most miért akarod instan elhivni? Máskor amikor boltba hivod ahelyett hivd el délután kávézni, utána lesz időd négyszemközt beszélgetni vele. Ha meg kicsi a kukac, akkor persze irj neki instan! :)
febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!